Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

WOBLERY - SALMO

STRANA [  1  ...   1    ]
Salmo Hornet H9F GT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H9F GT


Farba Green Tiger, plávajúci, dĺžka 9cm, váha 35g, pracovná hĺbka 3-5m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,87 € 
 
Salmo Hornet H9F D - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H9F D


Farba Dace, plávajúci, dĺžka 9cm, váha 35g, pracovná hĺbka 3-5m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,87 € 
 
Salmo Hornet H9F RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H9F RR


Farba Real Roach, plávajúci, dĺžka 9cm, váha 35g, pracovná hĺbka 3-5m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,87 € 
 
Salmo Hornet H6F BE - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6F BE


Farba Beatl, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 10g, pracovná hĺbka 2-3m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H6F GSM - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6F GSM


Farba Golden Shiner Minnow, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 10g, pracovná hĺbka 2-3m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H6F HCW - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6F HCW


Farba Hot Crawdad, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 10g, pracovná hĺbka 2-3m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H6F RCW - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6F RCW


Farba Red Crawdad, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 10g, pracovná hĺbka 2-3m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H6S BT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6S BT


Farba Black Tiger, potápavý, dĺžka 6cm, váha 14g, pracovná hĺbka 3-4m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H6S DB - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H6S DB


Farba Dace Blue, potápavý, dĺžka 6cm, váha 14g, pracovná hĺbka 3-4m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H5F BE - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H5F BE


Farba Beatl, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 7g, pracovná hĺbka 3,5-6m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H5F RCW - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H5F RCW


Farba Red Crawdad, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 7g, pracovná hĺbka 3,5-6m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H5S BE - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H5S BE


Farba Beatl, potápavý, dĺžka 5cm, váha 8g, pracovná hĺbka 3-4m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H5S BT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H5S BT


Farba Black Tiger, potápavý, dĺžka 5cm, váha 8g, pracovná hĺbka 3-4m. Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,75 € 
 
Salmo Hornet H4F RS - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4F RS


Farba Real Sunfish, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3g, pracovná hĺbka 1,5-2m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4F RCW - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4F RCW


Farba Red Crawdad, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3g, pracovná hĺbka 1,5-2m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4SDR HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4SDR HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3,8g, pracovná hĺbka 2,5-4m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4SDR BT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4SDR BT


Farba Black Tiger, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3,8g, pracovná hĺbka 2,5-4m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4SDR RS - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4SDR RS


Farba Real Sunfish, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3,8g, pracovná hĺbka 2,5-4m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4SDR SWC - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4SDR SWC


Farba Silver Crawdad, plávajúci, dĺžka 4cm, váha 3,8g, pracovná hĺbka 2,5-4m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4S HCW - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4S HCW


Farba Hot Crawdad, potápavý, dĺžka 4cm, váha 4g, pracovná hĺbka 2-2,5m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H4S BT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H4S BT


Farba Black Tiger, potápavý, dĺžka 4cm, váha 4g, pracovná hĺbka 2-2,5m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H3F RS - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H3F RS


Farba Reau Sunfish, plávajúci, dĺžka 3,5cm, váha 2,2g, pracovná hĺbka 1-1,5m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H3F HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H3F HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 3,5cm, váha 2,2g, pracovná hĺbka 1-1,5m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H3F RHH - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H3F RHH


Farba Ped Headed Hooker, plávajúci, dĺžka 3,5cm, váha 2,2g, pracovná hĺbka 1-1,5m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H3S DB - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H3S DB


Farba Dace Blue, potápavý, dĺžka 3,5cm, váha 2,6g, pracovná hĺbka 1,5-2m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H3S BE - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H3S BE


Farba Beatle, potápavý, dĺžka 3,5cm, váha 2,6g, pracovná hĺbka 1,5-2m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,97 € 
 
Salmo Hornet H2S GMO - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H2S GMO


Farba Gold Metallic Orange, potápavý, dĺžka 2,5cm, váha 1,5g, pracovná hĺbka 0,5-1m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,84 € 
 
Salmo Hornet H2S GT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H2S GT


Farba Green Tiger, potápavý, dĺžka 2,5cm, váha 1,5g, pracovná hĺbka 0,5-1m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,84 € 
 
Salmo Hornet H2S DB - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H2S DB


Farba Dace Blue, potápavý, dĺžka 2,5cm, váha 1,5g, pracovná hĺbka 0,5-1m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,84 € 
 
Salmo Hornet H2S BT - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H2S BT


Farba Black Tiger, potápavý, dĺžka 2,5cm, váha 1,5g, pracovná hĺbka 0,5-1m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,84 € 
 
Salmo Hornet H2S D - WOBLERY - SALMO

Salmo Hornet H2S D


Farba Dace, potápavý, dĺžka 2,5cm, váha 1,5g, pracovná hĺbka 0,5-1m.Wobler SALMO Hornet - bacuľatejší tvar, je vynikajúci wobler na lov tak v stojatých ako aj v tečúcich vodách. Vďaka neuveriteľne širokej ponuke wobler SALMO Hornet patrí medzi najobľúbenejšie rybárske woblery na našom trhu, za čo môže vďačiť aj svojim vlastnostiam.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  4,84 € 
 
Salmo Slider SD12S HGS - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD12S HGS


Farba Holo Grey Shiner, potápavý, dĺžka 12cm, váha 70g, pracovná hĺbka 2-1m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,40 € 
 
Salmo Slider SD10S BQ - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD10S BQ


Farba Barbecue, potápavý, dĺžka 10cm, váha 46g, pracovná hĺbka 2-1m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,40 € 
 
Salmo Slider SD10S HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD10S HP


Farba Hot Perch, potápavý, dĺžka 10cm, váha 46g, pracovná hĺbka 2-1m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,40 € 
 
Salmo Slider SD10S EP - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD10S EP


Farba Emerald Perch, potápavý, dĺžka 10cm, váha 46g, pracovná hĺbka 2-1m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,40 € 
 
Salmo Slider SD10S RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD10S RR


Farba Real Roach, potápavý, dĺžka 10cm, váha 46g, pracovná hĺbka 2-1m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,40 € 
 
Salmo Slider SD10F BQ - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD10F BQ


Farba Barbecue, Plávajúci, dĺžka 10cm, váha 36g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,40 € 
 
Salmo Slider SD7S HSH - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S HSH


Farba Holo Shiner, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S CTM - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S CTM


Farba Custom Tiger Muskie, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S MB - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S MB


Farba Mackerel Blue, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S PE - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S PE


Farba Pike, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S BE - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S BE


Farba Beatle, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S RS - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S RS


Farba Real Sunfish, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Slider SD7S EP - WOBLERY - SALMO

Salmo Slider SD7S EP


Farba Emerald Perch, potápavý, dĺžka 7cm, váha 21g, pracovná hĺbka 1-0,5m. Rybárske woblery bez lopatky pre lov dravcov na prívlač. Salmo Slider sú nástrahy úžasné svojim nepredvídateľným pohybom do strany, vydráždi každého dravcapra lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,väčšie lov sumca, Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,56 € 
 
Salmo Bullhead BD6SDR BD - WOBLERY - SALMO

Salmo Bullhead BD6SDR BD


Farba Bullhead, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 7g, pracovná hĺbka 2,5-5m. Vobler Bullhead znamená v preklade hlaváč obyčajný a ten patrí medzi prirodzenú potravu pstruhov. Tento vobler je ale aj vhodný na lov na prívlač aj ostatných dravcov ako je šťuka, zubáč, ostriež,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,35 € 
 
Salmo Bullhead BD6SDR HBD - WOBLERY - SALMO

Salmo Bullhead BD6SDR HBD


Farba Hot Bullhead, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 7g, pracovná hĺbka 2,5-5m. Vobler Bullhead znamená v preklade hlaváč obyčajný a ten patrí medzi prirodzenú potravu pstruhov. Tento vobler je ale aj vhodný na lov na prívlač aj ostatných dravcov ako je šťuka, zubáč, ostriež,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,35 € 
 
Salmo Bullhead BD6SDR HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Bullhead BD6SDR HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 6cm, váha 7g, pracovná hĺbka 2,5-5m. Vobler Bullhead znamená v preklade hlaváč obyčajný a ten patrí medzi prirodzenú potravu pstruhov. Tento vobler je ale aj vhodný na lov na prívlač aj ostatných dravcov ako je šťuka, zubáč, ostriež,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,35 € 
 
Salmo Frisky FR7DR RD - WOBLERY - SALMO

Salmo Frisky FR7DR RD


Farba Real Dace, plávajúci, dĺžka 7cm, váha, 9g, pracovná hĺbka 2-3,5m. Salmo wobler Frisky - vynikajúca nástraha! ...letí presne tam kde chcete.... ponorí sa tam kde chcete... Salmo wobler poblázni aj tie najväčšie trofejné ryby!
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,30 € 
 
Salmo Frisky FR7DR FI - WOBLERY - SALMO

Salmo Frisky FR7DR FI


Farba Fire and Ice, plávajúci, dĺžka 7cm, váha, 9g, pracovná hĺbka 2-3,5m. Salmo wobler Frisky - vynikajúca nástraha! ...letí presne tam kde chcete.... ponorí sa tam kde chcete... Salmo wobler poblázni aj tie najväčšie trofejné ryby!
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,30 € 
 
Salmo Frisky FR5DR RD - WOBLERY - SALMO

Salmo Frisky FR5DR RD


Farba Real Dace, plávajúci, dĺžka 5cm, váha, 5,5g, pracovná hĺbka 1,5-2,5m. Salmo wobler Frisky - vynikajúca nástraha! ...letí presne tam kde chcete.... ponorí sa tam kde chcete... Salmo wobler poblázni aj tie najväčšie trofejné ryby!
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,95 € 
 
Salmo Pike PE16F RPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE16F RPE


Farba Real Pike, plávajúci, dĺžka 16cm, váha 52g, pracovná hĺbka 2-5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,20 € 
 
Salmo Pike PE16F HPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE16F HPE


Farba Hot Pike, plávajúci, dĺžka 16cm, váha 52g, pracovná hĺbka 2-5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,20 € 
 
Salmo Pike PE13JF HPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE13JF HPE


Farba Hot Pike, plávajúci, dĺžka 13cm, váha 13g, pracovná hĺbka 1-1,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,35 € 
 
Salmo Pike PE13JDR  HPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE13JDR HPE


Farba Hot Pike, plávajúci, dĺžka 13cm, váha 13g, pracovná hĺbka 1,5-2,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,60 € 
 
Salmo Pike PE11JF  HPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE11JF HPE


Farba Hot Pike, plávajúci, dĺžka 11cm, váha 13g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,35 € 
 
Salmo Pike PE11JDR  PE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE11JDR PE


Farba Pike, plávajúci, dĺžka 11cm, váha 14g, pracovná hĺbka 1,5-2,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,35 € 
 
Salmo Pike PE11JDR  HPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE11JDR HPE


Farba Hot Pike, plávajúci, dĺžka 11cm, váha 14g, pracovná hĺbka 1,5-2,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  8,35 € 
 
Salmo Pike PE9SDR  RPE - WOBLERY - SALMO

Salmo Pike PE9SDR RPE


Farba Real Pike, plávajúci, dĺžka 9cm, váha 10g, pracovná hĺbka 2-3m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Salmo Pike sú nástrahy pre lov na prívlač, lov sťuky, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,75 € 
 
Salmon Spittin Rover SRV7 CBK - WOBLERY - SALMO

Salmon Spittin Rover SRV7 CBK


Farba Chrome Black, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 11.g, povrchový. Wobler SALMO Spittin Rover je určený na lov v tesnej blízkosti hladiny. Ide o "klasický" wobler s propelerom. Ide o vynikajúci wobler na lov boleňov aj počas dňa ako aj zubáčov, šťúk a iných dravcov v čase kedy lovia v tesnej blízkosti hladiny. Vďaka propeleru vydráždi aj najopatrnejšieho dravca.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,30 € 
 
Salmon Spittin Rover SRV7 HP - WOBLERY - SALMO

Salmon Spittin Rover SRV7 HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 11.g, povrchový. Wobler SALMO Spittin Rover je určený na lov v tesnej blízkosti hladiny. Ide o "klasický" wobler s propelerom. Ide o vynikajúci wobler na lov boleňov aj počas dňa ako aj zubáčov, šťúk a iných dravcov v čase kedy lovia v tesnej blízkosti hladiny. Vďaka propeleru vydráždi aj najopatrnejšieho dravca.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,30 € 
 
Salmo Skinner SK15F RGS - WOBLERY - SALMO

Salmo Skinner SK15F RGS


Farba Real Grey Shiner, plávajúci, dĺžka 15cm, váha 52g, pracovná hĺbka 1-2m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,20 € 
 
Salmo Skinner SK12F RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Skinner SK12F RR


Farba Real Grey Shiner, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 19g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,75 € 
 
Salmo Skinner SK12F SNO - WOBLERY - SALMO

Salmo Skinner SK12F SNO


Farba Night Oran, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 19g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,75 € 
 
Salmo Thrill TH9 HBL - WOBLERY - SALMO

Salmo Thrill TH9 HBL


Farba Holo Bleak, potápavý, dĺžka 9cm, váha 22g, pracovná hĺbka 0,3-0,8m. Woblery SALMO THRILL sú špeciálnou umelou nástrahou predovšetkým na lov boleňov. Spája do jednej umelej nástrahy výhody bolenieho olovka a wobleru. Patrí medzi najpreávanejšie a najžiadanejšie woblery od firmy SALMO. Svojou hmotnosťou umožňuje dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom netočí vlasec ako klasické bolenie olovko. Obrovskou devízou tohto radu woblerov SALMO je ich prirodzená farba a tvar, ktorý napodobňuje beličku. Tvar, veľkosť a prirodzené sfarbenie robí z tohto wobleru jednu z najúčinnejších umelých nástrah na lov boleňa (avšak nielen boleňa ale aj iných druhov dravých rýb). Lopatka wobleru Salmo Thrill zviera s telíčkom takmer 90 stupňový uhol, avšak jej účelom je dosiahnutia typického pohybu a nemá vplyv na hĺbku chodu wobleru.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,30 € 
 
Salmo Boxer BX7SDR RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Boxer BX7SDR RR


Farba Real Roach, plávajúci, dĺžka 7cm, váha 24g, pracovná hĺbka 2,5-5m. Wobler SALMO Boxer je vhodný na lov šťúk, sumcov, zubáčov a veľkých ostriežov predovšetkým skoro v lete ako aj v kalnej vode.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,70 € 
 
Salmo Boxer BX4SDR RC - WOBLERY - SALMO

Salmo Boxer BX4SDR RC


Farba Red Crawdad, plávajúci, dĺžka 4,5cm, váha 7,5g, pracovná hĺbka 1,5-3m. Wobler SALMO Boxer je vhodný na lov šťúk, sumcov, zubáčov a veľkých ostriežov predovšetkým skoro v lete ako aj v kalnej vode.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Perch PH12SDR HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH12SDR HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 44g, pracovná hĺbka 4-0,9m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  15,70 € 
 
Salmo Perch PH12SR GT - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH12SR GT


Farba Green tiger, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 36g, pracovná hĺbka 0,5-1,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  11,30 € 
 
Salmo Perch PH8SDR PH - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH8SDR PH


Farba Perch, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 17g, pracovná hĺbka 3-6m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,36 € 
 
Salmo Perch PH8SDR HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH8SDR HP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 17g, pracovná hĺbka 3-6m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,36 € 
 
Salmo Perch PH8DR RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH8DR RR


Farba Real Roach, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 14g, pracovná hĺbka 1,5-2,5m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,62 € 
 
Salmo Perch PH8F RR - WOBLERY - SALMO

Salmo Perch PH8F RR


Farba Real Roach, plávajúci, dĺžka 8cm, váha 12g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Vysoko efektívne rybárske woblery pre lov dravcov na prívlač. Perch je vynikajúcou nástrahou pre lov na prívlač dravcov šťuka, zubáč,... Vo väčších veľkostiach je to sumec, hlavátka Neodolateľná nástraha pre rybolov na prívlač
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,79 € 
 
Salmo Executor IEX12SR RH - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX12SR RH


Farba Red Head, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 34g, pracovná hĺbka 1,8-3m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,40 € 
 
Salmo Executor IEX7SR RHP - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX7SR RHP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺžka 7cm, váha 8g, pracovná hĺbka 1-2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,16 € 
 
Salmo Executor IEX7SR RHD - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX7SR RHD


Farba Red Head Devil, plávajúci, dĺžka 7cm, váha 8g, pracovná hĺbka 1-2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,16 € 
 
Salmo Executor IEX7SDR RH - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX7SDR RH


Farba Red Head, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 6g, pracovná hĺbka 1,5-3m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  5,80 € 
 
Salmo Executor IEX5SR G - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX5SR G


Farba Gold, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 5g, pracovná hĺbka 0,6-1,2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,20 € 
 
Salmo Executor IEX5SR MG - WOBLERY - SALMO

Salmo Executor IEX5SR MG


Plávajúci, dĺžka 5cm, váha 5g, pracovná hĺbka 0,6-1,2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,20 € 
 
Salmo Minnow M6S D - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M6S D


Farba Dace, potápavý, dĺžka 6cm, váha 6g, pracovná hĺbka 1-1,5m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V potápavej verzii (S) je vhodný pre prívlač kde potrebujeme ďalej hodiť. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Minnow M6S GT - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M6S GT


Farba Green Tiger, potápavý, dĺžka 6cm, váha 6g, pracovná hĺbka 1-1,5m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V potápavej verzii (S) je vhodný pre prívlač kde potrebujeme ďalej hodiť. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Minnow M5F D - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M5F D


Farba Dace, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 3g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V plávajúcej verzii (F) je vhodný pre povrchový lov rovnako na tokoch sko aj na VN. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Minnow M5F GS - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M5F GS


Farba Gray Silver, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 3g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V plávajúcej verzii (F) je vhodný pre povrchový lov rovnako na tokoch sko aj na VN. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Minnow M5F GT - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M5F GT


Farba Green Tiger, plávajúci, dĺžka 5cm, váha 3g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V plávajúcej verzii (F) je vhodný pre povrchový lov rovnako na tokoch sko aj na VN. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Minnow M5S GS - WOBLERY - SALMO

Salmo Minnow M5S GS


Farba Gray Silver, potápavý, dĺžka 5cm, váha 5g, pracovná hĺbka 0,8-1,5m. Je to štíhly vobler s charakteristickým rovnomerným chodom a kmitom. V potápavej verzii (S) je vhodný pre prívlač kde potrebujeme ďalej hodiť. V tejto dĺžke vobler môžeme použiť na lov pstruha, jalca, boleňa,...
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,50 € 
 
Salmo Chubby Darter CD6 D - WOBLERY - SALMO

Salmo Chubby Darter CD6 D


Farba Dace, potápavý, dĺžka 6cm, váha 15g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,57 € 
 
Salmo Chubby Darter CD6 HP - WOBLERY - SALMO

Salmo Chubby Darter CD6 HP


Farba Hot Perch, potápavý, dĺžka 6cm, váha 15g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,57 € 
 
Salmo Chubby Darter CD6 GMO - WOBLERY - SALMO

Salmo Chubby Darter CD6 GMO


Farba Gold Matallic Orange, potápavý, dĺžka 6cm, váha 15g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,57 € 
 
Salmo Chubby Darter CD6 SMD - WOBLERY - SALMO

Salmo Chubby Darter CD6 SMD


Farba Silver Metallic Dace, potápavý, dĺžka 6cm, váha 15g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,57 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]