Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Tripody a Stojany

STRANA [  1  ...   1    ]
Stojan ESOX EX  - Tripody  a  Stojany

Stojan ESOX EX


Týmto stojanom na prúty, ktorého predchodca sa veľmi úspešne predával už v rokoch 2014 - 2016 Esox dokazuje, že aj za veľmi dobrú cenu vie dodať produkt, ktorý spĺňa všetky požiadavky rybárov. Má štyri teleskopické nastaviteľné nohy, dá sa teda rozložiť aj na nerovnom teréne a vďaka kovovej konštrukcii poskytne dostatočnú stabilitu. Model EX má novú konštrukciu celej hornej časti. Hlavný stredový kĺb má dvojbodové uchytenie teleskopicky nastaviteľných trubiek, čo je riešenie používané až pri vyšších cenových triedach stojanov. Stredový kĺb vám umožňuje nastaviť v podstate ľubovoľný sklon prútov smerom k vodnej hladine. Na hrazdy môžete uložiť až tri prúty, nechýbajú poistné kontra matice, ktorými zaistíte signalizátory záberu a držiaky prútov. Stojan sa dodáva v praktickej kvalitnej taške. Za porovnateľnú cenu na našom trhu momentálne určite nič lepšie nenájdete. Rozmery: max. výška cca 90 cm, rozteč ramien max. 110 cm, šírka hrazdy 43,5 cm, hmotnosť 3 kg, rozmery tašky: 85x22x7 cm.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  64,00 € 
 
Esox Tripod Trident  - Tripody  a  Stojany

Esox Tripod Trident


Tento tripod je určený všetkým rybárom, ktorí hľadajú spoľahlivý moderný celokovový stojan na prúty v modernom matnom čiernom dizajne. Jeho rozloženie a zloženie je naozaj mimoriadne jednoduché a rýchle. Tento stojan vám aj napriek nízkej hmotnosti a malým transportným rozmerom ponúka výbornú stabilitu, kvalitu, dlhú životnosť a dostatočnú pevnosť. Vďaka dlhým teleskopickým nohám ho rozložíte aj v náročnom teréne – napríklad na kamennej hrádzi, nerovnom brehu s veľkým sklonom či terénnymi nerovnosťami. Nohy majú spoľahlivú aretáciu dĺžky a oproti predchodcom majú jedno podstatné vylepšenie. K hlavnému kĺbu sú pripevnené pomocou šróbovacieho systému, ktorý po dotiahnutí zaručuje, že nohy sa pri manipulácii so stojanom samovoľne nezložia. Veľký hlavný kĺb umožňuje nastavenie takmer ľubovoľného sklonu prútov voči vodnej hladine. Tripod má minimálne prepravné rozmery a je ľahký. Pod hlavným kĺbom je hák, za ktorý môžete tripod dodatočne ukotviť pri mimoriadne nepriaznivom počasí. Parametre Parameter Popis rozteč ramien max. 112 cm a šírka hrazdy 44 cm transportné rozmery 75 x 24 x 6 cm hmotnosť 2,5 kg výška max. 90 cm
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  82,00 € 
 
Tripod Mivardi Monster - Tripody  a  Stojany

Tripod Mivardi Monster


Novo vyvinutý veľký Monster tripod je určený do extrémnych podmienok! Tripod má extrémne pevné stredové rozloženie nôh, ktoré bude vždy držať svoj tvar, predĺžené nohý z hrubých profilov a zväčšené rozpätie medzi hrazdami. Špeciálny systém naklápania a posú­vania hlavných ramien umožňuje variabilné osadenie prútov v rôznych situáciách. Veľkou výhodou tripodu sú úplne nové multifunkčné hrazdy s veľkou šírkou. Tieto hrazdy dovoľujú umiestenie troch alebo štyroch prútov s veľkokapacitnými navijakmi. Materiál hrazdy i pevné stĺpiky zaisťujú stabilitu prútov aj v silnom vetre. Tripod je dodávaný v luxusnom, polstrovanom púzdre.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  105,00 € 
 
Mivardi Tripod Premium+2 x signalizátory Easy+2 x swinger ZDARMA - Tripody  a  Stojany

Mivardi Tripod Premium+2 x signalizátory Easy+2 x swinger ZDARMA


Jedine teraz dostanete ku stojanu ZDARMA 2ks signalizátorov EASY! Tripod Premium je alumíniovej zliatiny s masívnou, ale veµmi skladnou konątrukciou a roząírenou prednou hrazdou (umiestnenie prútov do „V“). Stojan je vďaka mnohým aspektom mimoriadne praktický, jednoduchý ale funkčný v kaľdom ohµade. Je osadený pevnými plastovými zámkami a celokovovým kĺbom s dvojitou aretáciou sklonu. Aretácia nôh sa prevádza µahkým pootočením čo do značnej mieri urýchµuje samotnú prípravu pri vode.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpiť
 Cena:  82,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]