Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Spacáky,Dáždniky

STRANA [  1  ...   1    ]
Spací vak Mivardi Executive - Spacáky,Dáždniky

Spací vak Mivardi Executive


Luxusný spacák najvyąąej kvality s nadątandardnými rozmermi a hrubou polstráciou, ktorá umoľňuje pobyt pri vode aľ v teplotách do -10stupňov. Integrovaný Thermo stop límec zabraňuje úniku tepla z priestoru spacáka v okolí ramien. Vnútorná čas» je vyrobená z príjemného a mimoriadne hrejivého fleece materiálu a vonkająok vás ochráni pred akýmkoµvek preniknutím vody dovnútra. Celková konątrukcia bola po dôslednom testovaní vylepąená sériou drobných detailov, vďaka ktorým spacák lepąie zafixujete k lehátku, či vám nebude pada» z konątrukcie lehátka. rozmery: 235x92cm teplota: -10 materiál: termo fleece
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  85,00 € 
 
Sleeping Bag Easy Mivardi - Spacáky,Dáždniky

Sleeping Bag Easy Mivardi


Ąahký a výborne skladný spacák s príjemným vnútorným fleece materiálom a vonkająím vodoodpudivým materiálom. Je vhodný najmä pre letné a prechodné pobyty pri vode a po rozopnutí môľe slúľi» ako µahká prikrývka. rozmery: 220x90cm teplota: 5 materiál: termo fleece
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  45,00 € 
 
Spacák 4 Sezónny C-TEC 4 SEASONS - Spacáky,Dáždniky

Spacák 4 Sezónny C-TEC 4 SEASONS


Spacák 4 Sezónny C-TEC 4 SEASONS 6540011 hrubý nadýchaný spací vak. Do všetkých ročných období aj do chladného počasia. Extra pevný materiál ktorý bráni premočeniu. Pevné veľké zipsy, ktoré sú ľahko rozopínateľné. Dva popruhy na upevnenie k lehátku. Elegantná prepravná taška.
Detail
Kúpiť
 Cena:  65,00 € 
85,00 € 
 Dáľdnik s Bočnicou Mivardi Umbrella Camou PVC - Spacáky,Dáždniky

Dáľdnik s Bočnicou Mivardi Umbrella Camou PVC


Nový kvalitný dáľdnik s kĺbom a bočnicami. Je vybavený silnostennou tyčou, odolnou voči deformácii. Po»ah je vyrobený z µahkého, avąak 100% nepriepustného „pogumovaného“ materiálu v zaujímavej maskáčovej úprave s lepenými ąvami.
Detail
Kúpiť
 Cena:  75,00 € 
85,00 € 
Zimný prehoz New Dynasty - Spacáky,Dáždniky

Zimný prehoz New Dynasty


Popis Špeciálny zimný prehoz na bivak Mivardi New Dynasty, ktorý je vyrobený z identického materiálu ako samotný bivak a je vybavený širokým predným vchodom, dvomi bočnými ventilačnými oknami a dvomi zadnými ventilačnými oknami. Predné okná ako i vchod disponujú navyše priehľadným materiálom, aby ste mohli sledovať priestor i v nepriaznivom počasí. I na prehoze nájdete 4 úchyty na opretie svojich prútov ako i zosilnené zipsy s tiahlami Easy Grip na chemické svetlo. Prehoz výrazne znižuje celkové rosenie bivaku, vďaka vzduchovej izolácii zvyšuje tepelný komfort a zosilňuje stabilitu v silnom vetre. Najväčšou prednosťou prehozu je vytvorenie až 70cm dlhej predsiene, ktorú oceníte predovšetkým pri dlhších rybárskych výpravách.
Detail
Kúpiť
 Cena:  153,00 € 
184,90 € 

STRANA [  1  ...   1    ]