Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Signalizátory Swingre

STRANA [  1  ...   1    ]
C-Tec XFW Set 2+1 - Signalizátory  Swingre

C-Tec XFW Set 2+1


Pýcha C-TEC, naše sety signalizátorů jsou špičkou ve své třídě. Tyto bezdrátové signalizátory jsou dodávány v setech 3+1 a 2+1, pro ty, kteří chytají jen na dva pruty. Každý signalizátor má 5x regulaci hlasitosti a ultra jasnou LED. • 5 nastavení hlasitosti • 6 nastavení tónu • Extrémně citlivá rolnička • Silná LED s noční funkcí • Technologie změny frekvence ( bez interference ) • Signalizátor vyžaduje 9V baterii / Přijímač vyžaduje 3 x AAA baterie
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  59,00 € 
 
Signalizátory  Quantum CYBER 2 kusy výpredaj. - Signalizátory  Swingre

Signalizátory Quantum CYBER 2 kusy výpredaj.


Môžete objednať aj jeden kus za 33,-€ .Quantum Signalizátor Cyber CRM. Technická specifikácia: - Napájacie napätie: 3V - Batérie: 2xLR1 / 1,5V alkalické Môžete si zapnúť podsvietenia modrú,zelenú ,žltú a červenú farbu.
 AKCIA - Výpredaj posledné 2 kusy
Detail
Kúpiť
 Cena:  65,00 € 
115,00 € 
Signalizátor ESOX BBB - Signalizátory  Swingre

Signalizátor ESOX BBB


Základný model signalizátora za vynikajúcu cenu – vylepąená odolnos» voči vlhkosti.Signalizátor Esox BBB má klasický dizajn, pričom nechýbajú vąetky dôleľité ovládacie prvky. Má reguláciu hlasitosti a výąky tónu a zábery indikujú dve svetelné LED diódy. Modrá svieti pri zábere a po zábere zostáva eąte cca 20 sekúnd svieti» pamä»ová červená. Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie, pričom napájaný je z 9V batérie. Má za sebou uľ mnohé za»aľkávacie skúąky počas uplynulých sezón. Dodáva sa v praktickom obale. Jeho hlavnou prednos»ou je vąak jeho cena. Uľ niekoµko sezón najpredávanejąí signalizátor záberu na Slovensku.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  10,00 € 
 
Signalizátor ESOX BBA - Signalizátory  Swingre

Signalizátor ESOX BBA


Overený signalizátor záberu za super cenu, hlasitos», tón, prípojka na svietiaci swinger, 9V batéria.Základný model signalizátora za vynikajúcu cenu. Esox BBA vychádza z osvedčeného modelu Esox BBB. Na rozdiel od neho má modernejąí dizajn a zábery indikuje modrá svietiaca LED dióda. Nechýbajú vąetky dôleľité ovládacie prvky a normovaný konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Má klasickú otočnú reguláciu hlasitosti a výąky tónu, napájaný je z 9V batérie (nie je súčas»ou balenia). Dodáva sa v praktickom obale, hlavnou prednos»ou je jeho cena. Tento signalizátor sa úspeąne predáva uľ niekoµko sezón.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  11,00 € 
 
Signalizátor ESOX AB 9000 - Signalizátory  Swingre

Signalizátor ESOX AB 9000


Elektronické ovládanie hlasitosti, výąky tónu a citlivosti. Vąetky funkcie, teda hlasitos», výąka tónu a citlivos» sa ovládajú elektronicky, pomocou mikrospínačov. Uľívateµ si ich stláčaním vyberá z prednastavených hodnôt. Záber opticky signalizuje svetelná LED dióda modrej farby. Počas záberu svieti, po zábere zostáva blika» eąte cca 20 sekúnd. Signalizátor má moderný dizajn, celé telo má pogumovanú povrchovú úpravu, nechýba konektor na pripojenie svietiaceho swingra alebo príposluchu. Uľ tradične je zaujímavá jeho prijateµná cena. Dodáva sa v látkovom puzdre. Napájanie zabezpečuje 9V batéria (nie je súčas»ou balenia).
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  14,00 € 
 
Swinger FOX MK2 - Signalizátory  Swingre

Swinger FOX MK2


Uvedená cena je za jeden kus.
Detail
Kúpiť
 Cena:  17,50 € 
33,00 € 
Swinger/Hanger Faith Versatile Indicator Set - Signalizátory  Swingre

Swinger/Hanger Faith Versatile Indicator Set


Obľúbené signalizátory záberu s guličkovým klipom v anglickom štýle na retiazke. V balení sú telíčka rôznych farieb a môžete si tak prispôsobiť signalizátor podľa seba. Parametre: - retiazkový - 5 farieb telíčka v balení klip: guličkový materiál: nerez svietiaci: nie FAITH Spoločnosť FAITH je na rybárskom trhu nováčikom, poskytujúcim inovatívne produkty pre všetkých rybárov, predovšetkým kaprárov. Jej sortiment tvorí okrem bivakov, lehátok, stoličiek a signalizátorov záberu aj mnoho ďalších zaujímavých produktov. FAITH prináša na trh kvalitné produkty v dobrej cene, dostupné pre všetkých. Ak nechcete kupovať výrobky za predražené ceny, ale získať dobrý produkt za normálnu cenu, vyberte si FAITH!
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  16,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]