Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Signalizátory a ostatné doplnky

STRANA [  1  ...   1    ]
Sada signalizátorov Esox Vibro 4+1 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Esox Vibro 4+1


Sada 4 signalizátorov so zabudovanými vysielačmi a príposluchom v kufríku, nočné podsvietenie, signalizácia spätného záberu, dosah min. 150 m, veľa praktických funkcií!!!Sada signalizátorov s diaľkovým príposluchom. Signalizátory majú zabudované vysielače, elektronické ovládanie hlasitosti – úplne ticho + 5 úrovní hlasitosti, výšky tónu – 8 rôznych tónov a citlivosti – 6 stupňov. Signalizátory majú zabudované vypínateľné nočné podsvietenie. Veľmi vyhľadávaná je aj funkcia rozoznávania spätného záberu – padáka. Signalizujú ho zvukovo aj svetelne, odlišne od signalizácia klasického záberu smerom od brehu. Nechýba konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Na príposluchu sa dá nastaviť hlasitosť – 4 úrovne, alebo je zvuk vypnutý a záber okrem LED diódy oznamujú vibrácie prijímača. Na jeho zadnej časti je umiestnený odnímateľný klip pre upevnenie na vrecko či opasok. Sady sú dodávané v praktických pevných kufríkoch. Signalizátory aj príposluch sú napájané 9V batériami. Batérie nie sú súčasťou balenia
 
Detail
Kúpi
 Cena:  147,00 € 
 
Sada signalizátorov Esox Vibro 3+1 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Esox Vibro 3+1


Sada troch signalizátorov so zabudovanými vysielačmi a príposluchom v kufríku, nočné podsvietenie, signalizácia spätného záberu, model 2013, dosah min.150 m, veľa praktických funkcií. Sada signalizátorov s diaľkovým príposluchom. Signalizátory majú zabudované vysielače, elektronické ovládanie hlasitosti - úplne ticho + 5 úrovní hlasitosti, výšky tónu - 8 rôznych tónov a citlivosti - 6 stupňov. Signalizátory majú zabudované vypínateľné nočné podsvietenie. Veľmi vyhľadávaná je aj funkcia rozoznávania spätného záberu - padáka. Signalizujú ho zvukovo aj svetelne, odlišne od signalizácia klasiického záberu smerom od brehu. Nechýba konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Na príposluchu sa dajú nastaviť hlasitosť - 4 úrovne, alebo je zvuk vypnutý a záber okrem LED diódy oznamujujú vibrácie prijímača. Na jeho zadnej časti je umiestnený odnímateľný klip pre upevnenie na vrecko či opasok. Sady sú dodávané v praktických pevných kufríkoch. Signalizátory aj príposluch sú napájané 9V batériami.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  124,00 € 
 
Sada signalizátorov Esox Vibro 2+1 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Esox Vibro 2+1


Sada dvoch signalizátorov so zabudovanými vysielačmi a príposluchom v kufríku, nočné podsvietenie, signalizácia spätného záberu, dosah min. 150 m, veľa praktických funkcií!!!Sada signalizátorov s diaľkovým príposluchom. Signalizátory majú zabudované vysielače, elektronické ovládanie hlasitosti – úplne ticho + 5 úrovní hlasitosti, výšky tónu – 8 rôznych tónov a citlivosti – 6 stupňov. Signalizátory majú zabudované vypínateľné nočné podsvietenie. Veľmi vyhľadávaná je aj funkcia rozoznávania spätného záberu – padáka. Signalizujú ho zvukovo aj svetelne, odlišne od signalizácia klasického záberu smerom od brehu. Nechýba konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Na príposluchu sa dá nastaviť hlasitosť – 4 úrovne, alebo je zvuk vypnutý a záber okrem LED diódy oznamujú vibrácie prijímača. Na jeho zadnej časti je umiestnený odnímateľný klip pre upevnenie na vrecko či opasok. Sady sú dodávané v praktických pevných kufríkoch. Signalizátory aj príposluch sú napájané 9V batériami. Batérie nie sú súčasťou balenia.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  97,00 € 
 
Sada signalizátorov Mivardi Combo 1100 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Mivardi Combo 1100


Štandardná kvalitná súprava bezdrôtových hlásičov s dosahom až 200m. Signalizátory sú maximálne vodeodolné s nastaviteľnou reguláciou tónu, hlasitosti a citlivosti.
Detail
Kúpi
 Cena:  80,00 € 
105,40 € 
Signalizátor Esox Magic Box - Signalizátory a ostatné doplnky

Signalizátor Esox Magic Box


Esox Magic Box je špeciálny signalizátor, ktorý sa upína na prút. Dvoma gumenými svorkami sa pripne k prútom akejkoľvek hrúbky. Z vnútornrj časti má spínač, ktorý sa automaticky zapína pri pripnutí. Jeho odňatím z prútu je signalizátor automaticky vypnutý. Dióda modrej farby zasvieti aj pri jemnom potiahnutí vlasca, kedy signalizátor automaticky vydá zvuk. Pootočením kľučky na navijaku silon automaticky vypadne z drážky signalizátora, čo umožňuje pohodlné zdolávanie ryby. Je vhodný predovšetkým pri love sumcov, zubáčov ale i iných rýb. Dodáva sa s troma batériami L44, ktoré sú v cene.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,90 € 
 
Zakrmovacia Bomba - Signalizátory a ostatné doplnky

Zakrmovacia Bomba


Zakrmovacia bomba je vhodná aj na kŕmením boilies, pri dopade na hladinu sa bomba otvorí.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  15,90 € 
 
Signalizátor ESOX BBB - Signalizátory a ostatné doplnky

Signalizátor ESOX BBB


Základný model signalizátora za vynikajúcu cenu – vylepšená odolnosť voči vlhkosti.Signalizátor Esox BBB má klasický dizajn, pričom nechýbajú všetky dôležité ovládacie prvky. Má reguláciu hlasitosti a výšky tónu a zábery indikujú dve svetelné LED diódy. Modrá svieti pri zábere a po zábere zostáva ešte cca 20 sekúnd svietiť pamäťová červená. Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie, pričom napájaný je z 9V batérie. Má za sebou už mnohé zaťažkávacie skúšky počas uplynulých sezón. Dodáva sa v praktickom obale. Jeho hlavnou prednosťou je však jeho cena. Už niekoľko sezón najpredávanejší signalizátor záberu na Slovensku.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,90 € 
 
Signalizátor ESOX BBA - Signalizátory a ostatné doplnky

Signalizátor ESOX BBA


Overený signalizátor záberu za super cenu, hlasitosť, tón, prípojka na svietiaci swinger, 9V batéria.Základný model signalizátora za vynikajúcu cenu. Esox BBA vychádza z osvedčeného modelu Esox BBB. Na rozdiel od neho má modernejší dizajn a zábery indikuje modrá svietiaca LED dióda. Nechýbajú všetky dôležité ovládacie prvky a normovaný konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Má klasickú otočnú reguláciu hlasitosti a výšky tónu, napájaný je z 9V batérie (nie je súčasťou balenia). Dodáva sa v praktickom obale, hlavnou prednosťou je jeho cena. Tento signalizátor sa úspešne predáva už niekoľko sezón.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  11,00 € 
 
Signalizátor ESOX AB 9000 - Signalizátory a ostatné doplnky

Signalizátor ESOX AB 9000


Elektronické ovládanie hlasitosti, výšky tónu a citlivosti. Všetky funkcie, teda hlasitosť, výška tónu a citlivosť sa ovládajú elektronicky, pomocou mikrospínačov. Užívateľ si ich stláčaním vyberá z prednastavených hodnôt. Záber opticky signalizuje svetelná LED dióda modrej farby. Počas záberu svieti, po zábere zostáva blikať ešte cca 20 sekúnd. Signalizátor má moderný dizajn, celé telo má pogumovanú povrchovú úpravu, nechýba konektor na pripojenie svietiaceho swingra alebo príposluchu. Už tradične je zaujímavá jeho prijateľná cena. Dodáva sa v látkovom puzdre. Napájanie zabezpečuje 9V batéria (nie je súčasťou balenia).
 
Detail
Kúpi
 Cena:  14,00 € 
 
Signalizátor ESOX VTX - Signalizátory a ostatné doplnky

Signalizátor ESOX VTX


100% odolný voči vlhkosti, elektronické ovládanie, 5 úrovní hlasitosti, 8 tónov, citlivosť, nočné podsvietenie, rozoznáva spätný záber, na 9V batériu. Signalizátor má množstvo praktických funkcií, ktoré konkurencia ponúka až vo vyšších cenových reláciách. Esox VTX má zabudované vypínateľné nočné podsvietenie a veľmi užitočná je aj funkcia rozoznávania spätného záberu – padáka. Signalizuje ho zvukovo aj svetelne, odlišne od signalizácie klasického záberu smerom od brehu. Overenou klasikou je elektronické ovládanie hlasitosti – úplne ticho + 5 úrovní hlasitosti, výšky tónu – 8 rôznych tónov a citlivosti – 6 stupňov. Nechýba konektor pre pripojenie svietiaceho swingra. Samozrejmosťou je odolnosť voči nepriaznivému počasiu. Jeho konštrukcia bola už v roku 2012 úspešne otestovaná na signalizátoroch zo sád Esox Vibro.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  15,00 € 
 
Sada signalizátorov Spro Taifoon Wireless Set 3+1 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Spro Taifoon Wireless Set 3+1


Bezdrátový set SPRO Taifoon má nastavitelnou hlasitost, tón a citlivost. Design má jasné LED a šroub v uších. Velkou výhodou je pasující zvuk příposlechu a signalizátorů. Vlastnosti:• Nastavitelný tón, hlasitost a citlivost• Signalizátory na 9V baterii• Příposlech - 3xAAA baterie/nie sú súčasou balenia/• Jasná LED indikaceKat.
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
128,00 € 

STRANA [  1  ...   1    ]