Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Rybárske prúty pstruhové

STRANA [  1  ...   1    ]
Prívlačový pstrhový prút Okuma Salina - Rybárske prúty pstruhové

Prívlačový pstrhový prút Okuma Salina


Dvojdielny prívlačový prút, dĺľka 2,1m, zá»aľ 15-45g.Okuma Salina je kolekcia prútov, ktoré zaujmú nielen svojimi vlastnos»ami, ale aj elegantným a moderným prevedením. Sú vyrobené z kvalitných karbónových materiálov a v častiach kde pôsobí najväčąia sila sú opletené oceµovými vláknami. Osadené očká sú dvojnoľičkové čo robí prúty pevnejąími, navyąe je ich keramika potiahnutá titanovým profilom, čo umoľňuje pouľíva» aj tie najdrsnejąie ąnúry. Zaujímavou čas»ou prútov je ąpeciálna obojručná penová rukovä», ktorá umoľňuje vrha» nástrahy ďalej ako sa dá s beľným prívlačovým prútom. Spolu s pevnos»ou, citlivos»ou a µahkos»ou ktorá prekvapí, umoľňuje vrha» nástrahy naozaj ďaleko. Diely prútov sa spájajú tzv. "tŕňovou spojkou".
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  33,50 € 
 
Prívlačový pstrhový prút Esox Helios - Rybárske prúty pstruhové

Prívlačový pstrhový prút Esox Helios


Dvojdielny prívlačový prút, dĺľka 2,1m, zá»aľ 20-40g.Séria celokarbónových prívlačových prútov vyrobená technológiou, kde je blank po celej svojej dĺľke (aj v ąpičke) spevnený kríľovým vinutím ąirokej karbónovej pásky. To mu dodáva pevnos» a zvyąuje odolnos» voči poąkodeniu. Osadený je SIC očkami a novým tvarovaným drľiakom navijaka. V kratąích dĺľkach je vhodný na jemnejąiu prívlač, v dlhąích aj na lov s väčąími nástrahami. Séria rybárskych prútov je určená na stredne »aľkú prílvač.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  25,00 € 
 
Rybársky prút SPORTEX - CARBOFLEX Turbo - dvojdielny 2,1m/15-30g - Rybárske prúty pstruhové

Rybársky prút SPORTEX - CARBOFLEX Turbo - dvojdielny 2,1m/15-30g


Séria ľahkých dynamicky výkonných dvojdielnych prútov s moderným dizajnom a nemeckým Sportex perfekcionalizmom v super kvalite použitých materiálov. 10 ročná záruka na blank, HM Carbon, veľmi rozsiahla ponuka rôznych dĺžkok a tvrdostí pre rôzne spôsoby lovu, od 150 do 315 cm. Vďaka novému typu materiálu HM- Carbon composite sa Sportexu podarilov vyrobiť prúty, ktoré sú ľahšie a štíhlejšie, ako boli ich predchodcovia, majú ale stále semi parabolickú akciu a dostatočne pevný a silný blank, ktorý vám pomôže ľahšie zdolať aj veľké ryby. Prúty Carboflex Turbo vynikajú aj schopnosťou ľahko a presne nahadzovať vaše nástrahy aj na veľké vzdialenosti. Dĺžka rúčky perfektne vyvažuje každý z prútov tak, aby dobre sedel v ruke. Zo širokej ponuky prútov v rôznych dĺžkach si určite vyberie každý rybár.
Detail
Kúpiť
 Cena:  94,90 € 
119,00 € 
Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 20 2,1m/20g - Rybárske prúty pstruhové

Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 20 2,1m/20g


Kompletní řada přívlačových prutů v tradičním vzhledu. Pokrývá všechny gramáže od SPIN 20 po SPIN 80 a obsahuje i dropshotový a 3dílný prut. S kompletním korkovým osazením rukojeti je ideální pro nostalgické rybáře. Dĺžka 2,10m, transportná dĺžka 1,11m, hmotnosť 127gr, gramáž 2-20gr.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  35,00 € 
 
Muąkársky prút Esox Coachman Fly 275 cm #5 + navijak Okuma Fly 280S - Rybárske prúty pstruhové

Muąkársky prút Esox Coachman Fly 275 cm #5 + navijak Okuma Fly 280S


Technické parametre muąkárskeho prútu Esox Coachman Fly: Dĺľka prútu -275 cm Aftma prútu - 5. Počet dielov prútu : 4. Hodí sa na lipne pstruhy so ąnúrou 5/6
Detail
Kúpiť
 Cena:  45,00 € 
55,00 € 
Muškárský Prút DAM FORRESTER Speed Fly  - Rybárske prúty pstruhové

Muškárský Prút DAM FORRESTER Speed Fly


Dĺžka 2,60m, AFTMA #5/6, transportná dĺžka 68cm, hmotnosť prútu 108g Mimoriadne tenké, ľahké a rýchle 4-dielne muškárske prúty dodávané v kvalitnom tubuse, ktorý je vyrobený z trvanlivej tkaniny Cordura.
Detail
Kúpiť
 Cena:  49,00 € 
65,50 € 
Prút Sportex Hydra Speed 2,1m 3-15gr  - Rybárske prúty pstruhové

Prút Sportex Hydra Speed 2,1m 3-15gr


Moderný spinningový prút s nádychom svetovej extratriedy. Extémne ľahký blank, vyrobený z uhlíkových vlákien dáva týmto prútom výnimočné parametre rýchlosti a akcie. Vďaka svojim vlastnostiam blanku, je nahadzovanie umelých aj prírodných návnad veľmi presné. Vysoká citlivosť blanku znamená, že aj najmenší záber je cítiť priamo v rukoväti. Vyváženosť a ľahkosť prútu znamená nekonečné množstvo hodín lovu bez únavy. Prút je vybavený najkvalitnejšími SIC očkami, kvalitnou rukoväťou a sedlo navijaku FUJI perfektne dopĺňa tento prémiový prút. Dĺžka: 210cm Vrhacia záťaž: 10g Tolerancia: 3-15g Počet dielov: 2ks Počet očiek: 7ks Transportná dĺžka: 109cm Hmotnosť: 113g
Detail
Kúpiť
 Cena:  129,00 € 
154,00 € 

STRANA [  1  ...   1    ]