Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Podložky a váhy

STRANA [  1  ...   1    ]
Strategy - Vanička Outback Cradle  - Podložky a váhy

Strategy - Vanička Outback Cradle


Dokonale prepracovaná vanička na ryby, ktorá poskytuje maximálnu ochranu pre ulovené kapitálne ryby. Výborný tvar v kombinácii s hrubým polstrovaným materiálom zaručujú vysokú ochranu vášho úlovku. Pre rybára poskytuje táto vanička hneď niekoľko vychytávok. Prvou je špeciálny tvar rámu vaničky, ktorý je na jednej strany "vykrojený". Táto časť umožňuje rýchlejší a ľahší prístup rybára k úlovku, jeho ľahšie zodvihnutie ačím sa výrazne skracuje čas manipulácie s rybou. Ďalšou vychytávkou je vrecko na umiestnenie doplnkov ako je napríklad dezinfekcia či váha na okreji vaničky. Masívne nohy a konštrukcia poskytujú vysokú stabilitu. Rybu je taktiež možné prekryť prehozom na suché zipsy. Odvod vody zabezpečujú bočné sieťovinové kanáliky. Celkové rozmery vaničky sú 115x65x37cm.
Detail
Kúpiť
 Cena:  69,00 € 
89,00 € 
Podložka C-TEC - Podložky a váhy

Podložka C-TEC


Podložka má rozmer po rozložení 102 x 60 cm.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  12,00 € 
 
Podložka MIVARDI Unhooking Matt Premium - Podložky a váhy

Podložka MIVARDI Unhooking Matt Premium


Kvalitná podložka na ryby, ktorá vďaka kvalitnému zipsu na obvode môže slúžiť i na váženie rýb. Podložka je priestranná a dostatočne polstrovaná aby ochránila rybu pri odháčkovávaní či fotení. Použitý materiál je 100% umývateľný a neabsorbuje vodu ani zápach. Rozmery 110 x 80 cm. Dodávané s transportnou taškou.
Detail
Kúpiť
 Cena:  34,60 € 
45,00 € 
Podložka SPRO Predator Mat 140cm - Podložky a váhy

Podložka SPRO Predator Mat 140cm


Kompaktná a ľahko om7vateľná podložka navrhnutá na dravce. Dlhá tvarom a s natlačeným metrom do 140 cm je dobrá i pre ty najväčšie dravce. Je ju veľmi ľahko zrulovať a pripevniť na batoh či opasok. Rozmery: 143 x 35 cm
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  25,00 € 
 
Podložka Mivardi  Easy - Podložky a váhy

Podložka Mivardi Easy


Dostupná podložka pre každého! Jednoduchá podložka, ktorá ponúka ochranu každému vášmu úlovku. Po rozprestrení sa automaticky zodvihnú bočné steny, ktoré zabránia vypadnutiu ryby. Samozrejmosťou je vodeodolný rýchloschnúci materiál a výborná skladnosť.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  14,00 € 
 
Digitální váha New Dynasty - Podložky a váhy

Digitální váha New Dynasty


Precizní digitální váha s voděodolným tělem a integrovanými výklopnými rukojeťmi. Displej je modře podsvícený a zobrazuje hmotnost v jednotkách kg, lb nebo lb:oz. Váha je vybavena funkcí manuálního tárování, automatického ustálení se zvukovou signalizací, indikací nízkého stavu baterie i automatickým vypínáním. - zobrazení teploty ve °C i °F Poznámka týmu konzultantů MIVARDI: Ti co mají rádi toulky a rychlý krátkodobý lov a přesto chtějí znát přesnou váhu ulovených ryb je to přesně to pravé! Ideální velikost do každé tašky! Vřele doporučujeme, jedná se o velmi oblíbený a spolehlivý výrobek! Poznámky napájena 2 tužkovými bateriemi AAA Počet kusů v balení 1 Hmotnost 239 g (bez pouzdra) Nosnost 40 kg Rozměr 17 x 9 x 3 cm (v pouzdru)
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  25,90 € 
 
N2 mechanická váha 32 kg - Podložky a váhy

N2 mechanická váha 32 kg


Klasická, cenovo dostupná, rybárska, mechanická váha . Veľkou výhodou je aj samonavíjací meter v spodnej časti váhy o dĺžke 1m.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  6,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]