Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

NAŠE TIPY

STRANA [  1  ...   1    ]
Rybársky prút Leo Koot Team Feeder 3,6m MH Long Range - Feedrové prúty

Rybársky prút Leo Koot Team Feeder 3,6m MH Long Range


3,6 m MH, verze je vhodná pro vzdálenosti 60-80 m s vrhací zátěží 60-70 g.
 AKCIA - Posledný kus výpredaj
Detail
Kúpi
 Cena:  179,00 € 
401,00 € 
MAD MUD Boots - turistická obuv  / Dánsko/ - OBUUV pre RYBÁROV a POźOVNÍKOV

MAD MUD Boots - turistická obuv / Dánsko/


Obuv určená pre rybárov požovníkov a turistov. Pohodlné vyvýšené topánky v camo dizajne.Konštrukčne vysoko šitý vzor pre lepšie pohodlie. Úplne priedušné. Topánky sú vode odolné , hodia sa do terénu snehu , blatistý terén ). Sú vo vežkostiach 42,43,44,45,46
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
 
Naviják Tica Cybernetic GG 100R - Navijáky sumcové

Naviják Tica Cybernetic GG 100R


8 ložísk, prevod 3,3:1, vmestí sa 440m 0,45 alebo 300m 0,55. Naskladnený bude 10.03.2015.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  85,00 € 
 
Multiplikátor Shimano Tyrnos 30 I - Multiplikátory

Multiplikátor Shimano Tyrnos 30 I


4A-RB ložiská, prevod zrýchlený 5:1, prevod pomalý 2:1, páková brzda, vmestí sa 350m 0,50, VIAC INFO kliknite na obrázok č.2.
 AKCIA - Posledné dva kusy na sklade
Detail
Kúpi
 Cena:  280,00 € 
416,00 € 
Lehátko CARPERS SPECIALIST BEDCHAIR - Lehátka

Lehátko CARPERS SPECIALIST BEDCHAIR


Vežké 8 nohové lehátko s prídavným matracom, nosnos 220 kg, rozmery 90 x 210 cm.Kvalita materiálov, spracovania a pohodlie – to sú hlavné prednosti tohto vežkého 8 nohového lehátka. Jeho základom je pevná kovová konštrukcia a silná poahová látka. Pridanou hodnotou je cca 2 cm hrubý matrac, ktorý sa k lehátku pripína pomocou širokých pásov zo suchých zipsov. Lehátko tak môžete používa aj počas chladných nocí. Poahová látka matraca má vežmi príjemný mikroflísový povrch. Rovnaký materiál je aj na vankúši, ktorý má vyberatežnú vnútornú výplň. Lehátko má 8 nôh, čo vežmi zvyšuje jeho stabilitu aj v nerovnom teréne. Extra pohodlie zaručuje aj šírka až 90 cm a dĺžka 210 cm. Lehátko má vďaka kvalite použitých materiálov nosnos až 220 kg. Nové lehátko značky Carpers sa svojimi parametrami a výbornou cenou zaradilo medzi favoritov na najlepšie predávané lehátko tejto sezóny.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  135,00 € 
 
Kniha Cesty za Tichom - KNIHY a DVD nielen o rybách

Kniha Cesty za Tichom


Autor: Jaroslav Blaško, 109 strán. Veselé i vážne príbehy z potápačských ciest od niekoľkonásobného majstra Slovenska v kategóriách fotografia a film z vodného prostrediach, doplnené výberom fotografií autora a jeho potápačských druhov./Egipt, Slovensko - Guláška, Filipíny - Sangat, Chorvátsko - Hvar, Thajsko - Similan Island, Egypt - Marsa Alam, Taliansko - Isola d´Elba, Egypt - SS Thistlegorm, Kuba - Jardines de la Reina, Mexiko - Baja California, Slovensko - Kráľovná Karpát/
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  19,00 € 
 
Naviják Tica Galant Long Cast GBAT 5000 - Navijáky kaprové a surfové

Naviják Tica Galant Long Cast GBAT 5000


Rybársky navijak Tica Galant je novým technologickým riešením svetoznámej spoločnosti Tica vo výrobe kaprových navijákov určených na ďaleké hody aj na vyvážanie. Navijak Tica Galant Long Cast je vybavený špeciálnym otvorom na mazanie vďaka ktorému dokážete udržiavať Vᚠrybársky navijak spožahlivý a funkčný dlhú dobu. Vežkou novinkou je špeciálna brzdná matica dodávaná zdarma ku každému navijaku Tica Galant Long Cast GBAT. Brzdná matica so systémom Quick-Drag funguje ako bojová brzda, alebo baitrunner s tým rozdielom, že všetko dôležité je na cievke a vy dokážete jedným pootočením brzdu povoli, či zatiahnu bez nutnosti meni jej celkové nastavenie, na ktoré slúži vnútorné kolečko na brzdnom systéme Quick-Drag. Rybársky navijak Tica Galant Long Cast GBAT je ďalej vybavený 7RRB ložiskami, ložiskom v rolničke a všetkými technológiami, na ktoré ste u značkových navijakov Tica už zvyknutí. Samozrejmosou sú dve kovové cievky. Jedna plytká cievka na skutočne ďaleké hody s kapacitou 275m silonu s priemerom 0,28mm a jedna hlboká cievka na vyvážanie s kapacitou až 260m silonu s priemerom 0,50mm. K špeciálnej brzdnej matici Quick-Drag dostávate zdarma aj klasickú brzdnú maticu. Parametre: - ložiská: 7RRB - ložisko v rolničke - hliníkové cievky - rotor vyvážený počítačom - nová a účinná ochrana proti zabehnutiu vlasca do rotoru - pevný hliníkový preklápač - silné Prevody, - prevod: 4.1 - dlhá životnos - hmotnos: 595g. Kapacita plytkej cievky: 0,28mm/275m, 0,30mm/225m, 0,32mm/200m. Kapacita náhradnej hlbokej cievky: 0,50mm/285m, 0,55m/215m, 0,60mm/180m.
Detail
Kúpi
 Cena:  72,00 € 
85,00 € 
Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II - Akciové sety

Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II


4A-RB ložiská, prevod zrýchlený 5:1, prevod pomalý 2:1, páková brzda, vmestí sa 350m 0,50, VIAC INFO kliknite na obrázok č.2.
 AKCIA - Posledné dva kusy
Detail
Kúpi
 Cena:  245,00 € 
416,00 € 
Naviják Spro Power Drive XL 8.000 - Navijáky sumcové

Naviják Spro Power Drive XL 8.000


Tento navijak je navrhnutý na extrémne silové chytanie na mori aj v sladkej vode. Jeho základnými prednosťami sú veľmi presné nerezové prevody, pevné Alu telo a rotor, 7 + 1 nerezových ložísk a strojovo obrábaná long cast cievka s kovovým klipom. Výrobca neponechal nič na náhodu a navijak na 8 miestach vybavil tesniacimi manžetami. Výrobca deklaruje až 30 kg maximálnu záťaž v ťahu a tomu zodpovedá aj mimoriadne pevný preklápač, kovová kľučka s veľkou koncovkou a karbónové podložky v brzde. Prevodový pomer 4.1:1, kapacita 520 m / 0,35 mm, hmotnosť 930 g. Parametre: 7 nerezových guličkových ložísk Extrémne pevné prevody z nerezovej ocele Vodotesná konštrukcia Hliníkové telo i rotor Sila brzdy 30kg Brzda s carbonovými podložkami veľkosť kapacita hmotnosť 60 300m 0,35 mm 835g 65 360m 0,35 mm 845g 70 480mm 0,35 mm 910g 80 520mm 0,35 mm 930g
Detail
Kúpi
 Cena:  149,00 € 
199,00 € 
Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1 - Akciové sety

Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1


PROLOGIC Polyphonic WUSB sada bezdrôtových signalizátorov záberu, je jednou z revolučných novinek na trhu rybárskych potrieb. Prístroje tejto sady jsou minimalistické s veľmi praktickým dizajnom. Rybárske signalizátory WUSB jsou vodeodolné. Praktickou novinkou je akrylové signalizačné koliesko, namiesto bežne používaných diód. Reproduktor s vysokým výkonem môžete stlmiť až na 0. Všechky funkce sú ovládané jedným tlačítkom, na čo si každý rýchlo zvykne. Prijímač je vybavený nejmodernejšou elektronikou a funkciami, ako sú napríklad polyfónne reproduktory, digitálny rádiový prenos, USB port pro nahrávanie hudby, zvuku a MP3 súborov, ďalej je vybavený konektorem pre sluchátka, LED displejom, vibráciami a dobíjacími litiovými batériami. Systém spoľahlivo prenáša signál na 433 MHz FM. Skrátka všetko v jednom – perfektné signalizátory záberu s digitálnym príposluchom. Signalizátor: - 100% vodeodolný - LED dióda - multi-farebné výmenné akrylové koliesko - multifunkčné ovládanie - signalizácia vybitých baterií, Prijímač: - polyfónny reproduktor - digitálny rádiový prenos - konektor pre sluchátka - LCD displej - vibrácie - dobíjacia lítiová batéria - dobíjací USB kábel - signál na 433 FM.
 AKCIA - skladom 1 sada
Detail
Kúpi
 Cena:  190,00 € 
320,00 € 
Zimný komplet MAD Guardian Carp - OBLEČENIE -Komplety

Zimný komplet MAD Guardian Carp


Zimná bunda má odopínaciu vložku,na rukávoch neoprénové patenty. Perie sa pri 30 stupňoch samostatne stojí 129,-€. Na nohaviciach sa dajú traky odopnúť nohavice stoja 97,-€.Požadovanú veľkosť uveďte do kolónky FIRMA. SKLADOM: M, L, XL, XXL, XXXL.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  199,00 € 
 
Nafukovací čln Mivardi M-Boat 275 - lamelová podlaha - ČLNY

Nafukovací čln Mivardi M-Boat 275 - lamelová podlaha


šírka: 154cm, nosnosť: 464kg, hmotnosť: 28kg, max. výkon motora: 4HP. Novo vyvinuté rybárske nafukovacie člny vyvinuté firmou Mivardi. Svojou konštrukciou sa výrazne líšia od väčšiny štandardných nafukovacích člnov na trhu. Sú vyvinuté našimi testermi špeciálne pre použitie s elektromotormi a spaľovacími motormi a k tomu je prispôsobený ich celkový technický dizajn. Konštrukcia prednej časti s dvojitým lomením v kombinácii s jeho veľkým uhlom nadvihnutia a použitými plavákmi silného priemeru zaisťuje jedinečné hydrodynamické vlastnosti člnov a tým i schopnosť rýchlejšej jazdy a úspornejšej prevádzky. Zároveň člny vynikajú neobvykle veľkým vnútorným priestorom v každej dodávanej dĺžke, čo oceníte hlavne pri samotnom love z člna. Verzie s nafukovacím kýlom majú vďaka spomenutej konštrukcii ešte lepšiu smerovú stabilitu aj v silnom vetre a výborne rozrážajú vlny. Kvalitný mnohovrstvový materiál špeciálnej kórejskej výroby zaisťuje nadštandardne nízku hmotnosť, ale zároveň veľkú spoľahlivosť a životnosť. Základnou výbavou všetkých modelov sú posuvné lavičky s protišmykovým povrchom, skladacie hliníkové veslá, nožná pumpa s funkciou vyfukovania, prepravná taška a sada na opravu člna.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  779,00 € 
 
Signalizátory Quantum CYBER 2 kusy výpredaj. - Akciové sety

Signalizátory Quantum CYBER 2 kusy výpredaj.


Môžete objedna aj jeden kus za 33,-€ .Quantum Signalizátor Cyber CRM. Technická specifikácia: - Napájacie napätie: 3V - Batérie: 2xLR1 / 1,5V alkalické Môžete si zapnú podsvietenia modrú,zelenú ,žltú a červenú farbu.
 AKCIA - Výpredaj posledné 4 kusy
Detail
Kúpi
 Cena:  65,00 € 
115,00 € 
Bunda zimná MAD Guardian Carp Jacket - OBLEČENIE -Komplety

Bunda zimná MAD Guardian Carp Jacket


Zimná nepremokavá bunda má odopínaciu zimnú vložku,na rukávoch neoprénové patenty. Perie sa pri 30 stupňoch. SKLADOM: M, L, XL, XXL.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  105,00 € 
 
Stolička Grade Comact Carp Throne - Stoličky

Stolička Grade Comact Carp Throne


Prostorné křeslo s nastavitelnými zády a pevnými područkami s měkkými rukávy. • skvělá dvoubarevná barva • heavy duty rám • nohy do bahna • snadno použitelný nastavitelný systém zad • extra vysoká záda pro maximum pohodlí. Stolička je NOVÝ MODEL, stolička je zelená, jednofarebná. Foto ilustračné.
Detail
Kúpi
 Cena:  65,00 € 
85,00 € 
Mivardi Tripod Premium+2 x signalizátory Easy+2 x swinger ZDARMA - Tripody a Stojany

Mivardi Tripod Premium+2 x signalizátory Easy+2 x swinger ZDARMA


Jedine teraz dostanete ku stojanu ZDARMA 2ks signalizátorov EASY! Tripod Premium je alumíniovej zliatiny s masívnou, ale veľmi skladnou konštrukciou a rozšírenou prednou hrazdou (umiestnenie prútov do „V“). Stojan je vďaka mnohým aspektom mimoriadne praktický, jednoduchý ale funkčný v každom ohľade. Je osadený pevnými plastovými zámkami a celokovovým kĺbom s dvojitou aretáciou sklonu. Aretácia nôh sa prevádza ľahkým pootočením čo do značnej mieri urýchľuje samotnú prípravu pri vode.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  82,00 € 
 
Nafukovací čln Mivardi M-Boat 235 - lamelová podlaha - ČLNY

Nafukovací čln Mivardi M-Boat 235 - lamelová podlaha


šírka: 131cm, nosnosť: 320kg, hmotnosť: 21,5kg, max. výkon motora: 2,5HP. Novo vyvinuté rybárske nafukovacie člny vyvinuté firmou Mivardi. Svojou konštrukciou sa výrazne líšia od väčšiny štandardných nafukovacích člnov na trhu. Sú vyvinuté našimi testermi špeciálne pre použitie s elektromotormi a spaľovacími motormi a k tomu je prispôsobený ich celkový technický dizajn. Konštrukcia prednej časti s dvojitým lomením v kombinácii s jeho veľkým uhlom nadvihnutia a použitými plavákmi silného priemeru zaisťuje jedinečné hydrodynamické vlastnosti člnov a tým i schopnosť rýchlejšej jazdy a úspornejšej prevádzky. Zároveň člny vynikajú neobvykle veľkým vnútorným priestorom v každej dodávanej dĺžke, čo oceníte hlavne pri samotnom love z člna. Verzie s nafukovacím kýlom majú vďaka spomenutej konštrukcii ešte lepšiu smerovú stabilitu aj v silnom vetre a výborne rozrážajú vlny. Kvalitný mnohovrstvový materiál špeciálnej kórejskej výroby zaisťuje nadštandardne nízku hmotnosť, ale zároveň veľkú spoľahlivosť a životnosť. Základnou výbavou všetkých modelov sú posuvné lavičky s protišmykovým povrchom, skladacie hliníkové veslá, nožná pumpa s funkciou vyfukovania, prepravná taška a sada na opravu člna.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  529,00 € 
 
Naviják SPRO Dassault XR 860 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 860


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, Prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/390m.
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
118,00 € 
Nafukovací čln Albastar DELTA 210 BP šedý - ČLNY

Nafukovací čln Albastar DELTA 210 BP šedý


Šírka: 120cm, dĺžka: 210cm, nosnosť: 200 kg, hmotnosť: 9,5kg. Čln je vyrobený z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné pri skladaní člna, zvlášť pri nízkych teplotách. Člny sú vhodné aj pre použitie v slanej vode. Štandardne sú dodávané s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, používateľským manuálom, prepravnou taškou.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  333,00 € 
 
Naviják SPRO Dassault XR 850 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 850


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/295m.
Detail
Kúpi
 Cena:  76,00 € 
115,00 € 
Savage Gear Real Eel LB 40cm/Black Green Pearl/ - WOBLERY - SUMCOVÉ

Savage Gear Real Eel LB 40cm/Black Green Pearl/


40CM, 147+7GR - 1 ks úhora + jig + trojhák, farba Čierno Zelená PERLA. 100% 3D napodobenina úhora, fantastická nástraha na veľké dravce, v testoch sa na ne pochytalo veľa šťúk, dlhý chvost vytvára úžasnú akciu pri všetkých druhoch prívlače. Chvost sa voľne vlní a provokuje ryby aj pri priťahovaní, aj pri klesaní vo vodnom stĺpci. Účinnosť tejto nástrahy vás ohromí, dostanete aj tie najväčšie a najopatrnejšie ryby. • Ideálne pre šťuky a iné veľké dravé ryby • Vynikajúce pre klasickú prívlač, vertikálny rybolov a trolling • Ultra slow-speed akcia aj pri úplne pomalom pohybe • Vytvára čerenie a bubliny vody, ktoré priťahujú ryby • Profesionálna kvalita háčikov
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  12,80 € 
 
Nafukovací čln Albastar FANTOM 230 šedý AL + ZDARMA elektromotor Rhino Cobold - ČLNY

Nafukovací čln Albastar FANTOM 230 šedý AL + ZDARMA elektromotor Rhino Cobold


špeciálna akcia pre nafukovací čln Fantom 230 + motor ZDARMA Ku každému nafukovaciemu člnu je ZDARMA: - pumpa - opravarenská sada - veslá - transportná taška a teraz v akcii navyše k člnu ZDARMA elektromotor Rhino COBOLD Elelktromotor Rhino COBOLD Nová rada závesných Rhino lodných elektromotorov. Malý elektromotor, ale ľahko ovládateľný a efektívny. Lodný elektromotor so svojimi 18-timi librami tlačnej sily je navrhnutý na menšie loďky, nafukovacie člny a kanoe do 500kg. Elektromotor Cobold má ako aj jeho väčší bratia (séria VX) optimálnu spotrebu energie pre dlhšie používanie na jedno nabitie akumulátora. Ponor a tuhosť riadenia lodného elektromotora Cobold je plynule nastaviteľná. Dĺžka hriadele motora 0,60m. Má dve rýchlosti vpred a vzad. Ťažná sila elektromotora: rýchlosť. stupeň č.: 1 – 8lbs; rýchlostný stupeň č. 2 – 18lbs. Motor sa dá ľahko vyklopiť ručne a tiež sa voľní/vyklopí v prípade nárazu na prekážku alebo plytčinu. Vhodný je ako rybársky elektromotor, na trolling, rekreáciu, dovolenku, oddych. Fantom nafukovacie člny od Albastar Špeciálne nafukovacie člny s nafukovacím kýlom, pevnými lavičkami a pevnou podlahou - nafukovacie člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu. Táto modelová rada nafukovacích člnov bola špeciálne navrhnutá pre rybárov, rekreantov a k záchranárskym prácam. Nafukovacie člny Fantom sú určené do ťažkých situácii a extrémnych podmienok. Podlaha člna je z bezúdržbového materiálu - hliník, takže nie je problém ak v nafukovacom člne je dlhodobo voda napríklad za daždivého počasia. Povrchová úprava je v protišmykovom prevedení. Konštrukcia nafukovacieho člna je navrhnutá tak aby v každej situácii čln poskytoval extrémnu stabilitu, bezpečnosť, a veľký voľný priestor na plavidle. Veľká voľná plocha v člne, odnímateľné lavičky v člne zabezpečujú dostatok priestoru pre posádku, výstroj a voľný pohyb pri zdolávaní aj kapitálnych rýb. Veľkou prednosťou týchto člnov sú odnímateľné lavičky, takže v člne nie je problém rozložiť aj lehátko, stoličku, ... Pre rybárov, na krátke a tiché premiestňovanie je veľmi vhodné použitie ťažného elektromotora. Odporúčané a dlhodobo overené sú elektromotory Rhino VX.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  699,00 € 
 
Savage Gear Real Eel LB 30cm/Olive Pearl/ - WOBLERY - SUMCOVÉ

Savage Gear Real Eel LB 30cm/Olive Pearl/


30CM, 56GR - 2 ks úhora + jig 8g + trojhák, farba Olivová Perla Naprosto věrná napodobenina úhoře - 3D Real Eel Novinka, která vás nadchne svojí přirozeností.. Jedinečně živý pohyb napodobuje prchajícího úhoře. Vzbudí pozornost u mnoha dravců. Výsledky testování byly vynikající. Jedinečný na štiky, sumce a další velké dravce Vhodný pro vláčení, vertikální rybařinu či hlubinnou přívlač Umožňuje velmi pomalé vláčení
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  11,50 € 
 
OWNER ZZ 80-12 - WOBLERY-OWNER

OWNER ZZ 80-12


Plávajúci wobler, dĺžka 80mm, váha 7,5gr
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  11,90 € 
 
BERKLEY Whiplash Green - Sumcové šnúry a prívlačové, navíjame

BERKLEY Whiplash Green


Priemer 0,06 mm, nosnosť 10,6 kg, balenie 110 m.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  19,00 € 
 
Prút kaprový Esox Pandora 390/3,5lbs NEW 2018 - 3 dielne prúty

Prút kaprový Esox Pandora 390/3,5lbs NEW 2018


Trojddielny kaprársky prút, dĺžka 3,9m/3,5lbs.Nový model polpulárneho kaprového prútu Pandora. Pre model Pandora 2018 , trojdielne kaprárske prúty , sme vybrali najmodernejšiu dostupnú technológiu. Blank prúta je vyrobený z kvalitného karbónu. Má povrchovú úpravu, ktorou iní výrobcovia vybavujú iba prúty najvyšších tried. Okrem toho sa nastupujúce trendy prejavili aj v prvom očku od navijaka, ktoré má priemer až 50 mm (prút s dĺžkou 390 cm, u dĺžky 360 cm má prvé očko 40 mm), čo znižuje brzdenie vlasca pri nahadzovaní a zvyšuje dĺžku hodov. Samozrejmosou sú kovové spevňujúce krúžky na spojkách jednotlivých dielov a osadenie prútov prvotriednymi SiC očkami a držiakmi navijakov.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  88,00 € 
 
Savage Gear Real Eel LB 20cm Olive Pearl - WOBLERY - SUMCOVÉ

Savage Gear Real Eel LB 20cm Olive Pearl


20CM, 38GR - 1 ks úhora + jig + trojhák, farba Olivová perla. Naprosto věrná napodobenina úhoře - 3D Real Eel Novinka, která vás nadchne svojí přirozeností.. Jedinečně živý pohyb napodobuje prchajícího úhoře. Vzbudí pozornost u mnoha dravců. Výsledky testování byly vynikající. Jedinečný na štiky, sumce a další velké dravce Vhodný pro vláčení, vertikální rybařinu či hlubinnou přívlač Umožňuje velmi pomalé vláčení
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,90 € 
 
Naviják Spro Zalt Arc XS 730 FD - Navijáky prívlačové

Naviják Spro Zalt Arc XS 730 FD


Odolný proti mořské vodě • 6 nerezových kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko + 1 korozi odolné porcelánové ložisko • Jednocestný anti reverse systém • Tuff Body aluminiový design • S-curve oscilační systém zdvihu cívky • Extra silný překlapěč • Twist free rolnička se systémem proti kroucení vlasce a porcelánovým ložiskem • Vyvážený rotor • CNC obráběná klička • Naddimenzovaná rukojeť kličky • Jemně nastavitelná multidisková přední brzda • Speciální krytka brzdy proti vodě, písku a prachu • 2 aluminiové cívky s klipem na vlasec. Kapacita 150m/0,29mm, prevod 5,0:1
Detail
Kúpi
 Cena:  99,00 € 
88,00 € 
Savage Gear Real Eel LB 20cm Black Green Pearl - WOBLERY - SUMCOVÉ

Savage Gear Real Eel LB 20cm Black Green Pearl


20CM, 38GR - 1 ks úhora + jig + trojhák, farba Čierno Zelená perla. Naprosto věrná napodobenina úhoře - 3D Real Eel Novinka, která vás nadchne svojí přirozeností.. Jedinečně živý pohyb napodobuje prchajícího úhoře. Vzbudí pozornost u mnoha dravců. Výsledky testování byly vynikající. Jedinečný na štiky, sumce a další velké dravce Vhodný pro vláčení, vertikální rybařinu či hlubinnou přívlač Umožňuje velmi pomalé vláčení
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  6,90 € 
 
 Silon Titanium Pro 0,35mm - Silony - Carbotex, Titanium pro,SUFIX

Silon Titanium Pro 0,35mm


Priemer 0,35mm, nosnosť 15.9kg, 1100m.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  15,90 € 
 
Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 270 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 270


Rozmery: dĺžka 270cm, šírka 120cm, priemer plavákov 33cm, počet vzduchových komôr:3, hmotnosť zbaleného člna 24kg, max.nosnosť 400kg, počet osôb:2, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - BONUS 200,-€ z ďalšej fotografie ku každému člnu si môžete vybra z praktických darčekov v hodnote 200,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  839,00 € 
839,00 € 
BERKLEY FireLine Tracer BRAID - Sumcové šnúry a prívlačové, navíjame

BERKLEY FireLine Tracer BRAID


Priemer 0,18 mm, nosnosť 17,8 kg, balenie 110 m. Čierno zelená kamufláž.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  25,00 € 
 
Naviják Tica Scepter GF 6000 - Navijáky kaprové a surfové

Naviják Tica Scepter GF 6000


Veľmi kvalitný a bezporuchový navijak s náhradnou cievkou v cene. Cievka je opatrená špeciálnym plastovým krúžkom,ktorý zabraňuje podbiehaniu silonu v prípade vytvorenia slučky pri nahadzovaní a podobne. Určenie: Navijak na ďaleké hody aj na vyvážanie na lov kaprov. Technické parametre: - počítačovo vyvážený rotor k omedzeniu vybrácii, - ergonomické madlo kľučky, -zosilnená pružina preklápača. - antireverz spätného chodu - jednocestné ložisko, -rolnička proti skrúteniu vlasca osadená na miniložisku - nerezový hlavný hriadeľ, - blokovanie náhodného preklopenia ramena preklápača, -odnímateľný krúžok zabraňujúci natočeniu vlasca pod cievku, - počet ložísk : 7+1RB, - prevodový pomer 4,1:1, - váha 620 g. Kapacita cievky 0,30mm/310m. Kapacita nahradnejcievky 0,35 mm/400 m,0,50mm/260m,0,55mm/215m,0 ,6mm/180m.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  77,00 € 
 
BERKLEY FireLine - tmavá - Sumcové šnúry a prívlačové, navíjame

BERKLEY FireLine - tmavá


NAVÍJAME. 0,12 mm nosnosť 6,8k g cena za 1 m 0.16 EUR. Požadované množstvo uveďte v metroch do kolónky firma.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  0,16 € 
 
Prívlačový teleskopický pstrhový prút DAM Sumo Royal Mini Spin 195 - Rybárske prúty pstruhové

Prívlačový teleskopický pstrhový prút DAM Sumo Royal Mini Spin 195


Teleskopický prívlačový špeciál, dĺžka 1,95m, záťaž 20-40g Vďaka krátkej transportnej dĺžke sa hodí hlavne ako cestovný prívlačový prút. Malé, ale velmi výkonné pruty! Tyto teleskopické pruty s velmi krátkou transportní délkou mají jemnou grafitovou špičku pro lov okounů a pstruhů.
Detail
Kúpi
 Cena:  35,50 € 
89,00 € 
Sada signalizátorov Spro Taifoon Wireless Set 3+1 - Signalizátory a ostatné doplnky

Sada signalizátorov Spro Taifoon Wireless Set 3+1


Bezdrátový set SPRO Taifoon má nastavitelnou hlasitost, tón a citlivost. Design má jasné LED a šroub v uších. Velkou výhodou je pasující zvuk příposlechu a signalizátorů. Vlastnosti:• Nastavitelný tón, hlasitost a citlivost• Signalizátory na 9V baterii• Příposlech - 3xAAA baterie/nie sú súčasou balenia/• Jasná LED indikaceKat.
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
128,00 € 
OWNER Tango Dancer TD - 115 - 27 - WOBLERY-OWNER

OWNER Tango Dancer TD - 115 - 27


plávajúci wobler, dĺžka 115mm, váha 25gr.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  12,60 € 
 
Naviják Spro Hypalite 1120 FD - Navijáky prívlačové

Naviják Spro Hypalite 1120 FD


Prevod 5,1:1, kapacita 033mm/130m. 10 nerezových ocelových ložisek + 1 jehlové ložísko • nekonečná zarážka zpětného chodu • Carbon titanové Air tělo a rotor • S-curve oscilační systém zdvihu cívky • Extra pevný překlapěč • Twist-free rolnička • Lehká alu cívka • Vyvážený rotor • CNC obráběná klička s EVA rukojetí • Patentovaná jemně nastavitelná přední mikrobrzda s carbonovými podložkami • Power Drive převod s nerezovou hlavní osou • Ultra-jemný chod převodů. Naviják sa dodáva bez náhradnej cievky.
Detail
Kúpi
 Cena:  76,00 € 
88,00 € 
OWNER Tango Dancer TD - 95 - 27 - WOBLERY-OWNER

OWNER Tango Dancer TD - 95 - 27


plávajúci wobler, dĺžka 95mm, váha 11gr.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  9,95 € 
 
SPRO Swimbait BBZ-1 Rainbow Trout - WOBLERY - SUMCOVÉ

SPRO Swimbait BBZ-1 Rainbow Trout


Wobler (pstruh dúhový) dlhý 21cm pomaly potápavý vhodný na lov hlavne hlavátky. Pozri video www.masterfisch.sk.
Detail
Kúpi
 Cena:  35,00 € 
39,50 € 

STRANA [  1  ...   1    ]