Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

ČLNY

STRANA [  1  ...   1    ]
Nafukovací čln Mivardi M-Boat 275 - lamelová podlaha - ČLNY

Nafukovací čln Mivardi M-Boat 275 - lamelová podlaha


šírka: 154cm, nosnosť: 464kg, hmotnosť: 28kg, max. výkon motora: 4HP. Novo vyvinuté rybárske nafukovacie člny vyvinuté firmou Mivardi. Svojou konštrukciou sa výrazne líšia od väčšiny štandardných nafukovacích člnov na trhu. Sú vyvinuté našimi testermi špeciálne pre použitie s elektromotormi a spaľovacími motormi a k tomu je prispôsobený ich celkový technický dizajn. Konštrukcia prednej časti s dvojitým lomením v kombinácii s jeho veľkým uhlom nadvihnutia a použitými plavákmi silného priemeru zaisťuje jedinečné hydrodynamické vlastnosti člnov a tým i schopnosť rýchlejšej jazdy a úspornejšej prevádzky. Zároveň člny vynikajú neobvykle veľkým vnútorným priestorom v každej dodávanej dĺžke, čo oceníte hlavne pri samotnom love z člna. Verzie s nafukovacím kýlom majú vďaka spomenutej konštrukcii ešte lepšiu smerovú stabilitu aj v silnom vetre a výborne rozrážajú vlny. Kvalitný mnohovrstvový materiál špeciálnej kórejskej výroby zaisťuje nadštandardne nízku hmotnosť, ale zároveň veľkú spoľahlivosť a životnosť. Základnou výbavou všetkých modelov sú posuvné lavičky s protišmykovým povrchom, skladacie hliníkové veslá, nožná pumpa s funkciou vyfukovania, prepravná taška a sada na opravu člna.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  779,00 € 
 
Nafukovací čln Mivardi M-Boat 235 - lamelová podlaha - ČLNY

Nafukovací čln Mivardi M-Boat 235 - lamelová podlaha


šírka: 131cm, nosnosť: 320kg, hmotnosť: 21,5kg, max. výkon motora: 2,5HP. Novo vyvinuté rybárske nafukovacie člny vyvinuté firmou Mivardi. Svojou konštrukciou sa výrazne líšia od väčšiny štandardných nafukovacích člnov na trhu. Sú vyvinuté našimi testermi špeciálne pre použitie s elektromotormi a spaľovacími motormi a k tomu je prispôsobený ich celkový technický dizajn. Konštrukcia prednej časti s dvojitým lomením v kombinácii s jeho veľkým uhlom nadvihnutia a použitými plavákmi silného priemeru zaisťuje jedinečné hydrodynamické vlastnosti člnov a tým i schopnosť rýchlejšej jazdy a úspornejšej prevádzky. Zároveň člny vynikajú neobvykle veľkým vnútorným priestorom v každej dodávanej dĺžke, čo oceníte hlavne pri samotnom love z člna. Verzie s nafukovacím kýlom majú vďaka spomenutej konštrukcii ešte lepšiu smerovú stabilitu aj v silnom vetre a výborne rozrážajú vlny. Kvalitný mnohovrstvový materiál špeciálnej kórejskej výroby zaisťuje nadštandardne nízku hmotnosť, ale zároveň veľkú spoľahlivosť a životnosť. Základnou výbavou všetkých modelov sú posuvné lavičky s protišmykovým povrchom, skladacie hliníkové veslá, nožná pumpa s funkciou vyfukovania, prepravná taška a sada na opravu člna.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  529,00 € 
 
Nafukovací čln Albastar DELTA 210 BP šedý - ČLNY

Nafukovací čln Albastar DELTA 210 BP šedý


Šírka: 120cm, dĺžka: 210cm, nosnosť: 200 kg, hmotnosť: 9,5kg. Čln je vyrobený z viacvrstvového materiálu pozostávajúceho z tkanej syntetickej osnovy (polyester) s obojstranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolnosťou voči oteru a mechanickému poškodeniu. Použité materiály zabezpečujú vysokú elasticitu, čo je veľmi podstatné pri skladaní člna, zvlášť pri nízkych teplotách. Člny sú vhodné aj pre použitie v slanej vode. Štandardne sú dodávané s veslami, pumpou, opravárenskou súpravou, používateľským manuálom, prepravnou taškou.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  333,00 € 
 
Nafukovací čln Albastar FANTOM 230 šedý AL + ZDARMA elektromotor Rhino Cobold - ČLNY

Nafukovací čln Albastar FANTOM 230 šedý AL + ZDARMA elektromotor Rhino Cobold


špeciálna akcia pre nafukovací čln Fantom 230 + motor ZDARMA Ku každému nafukovaciemu člnu je ZDARMA: - pumpa - opravarenská sada - veslá - transportná taška a teraz v akcii navyše k člnu ZDARMA elektromotor Rhino COBOLD Elelktromotor Rhino COBOLD Nová rada závesných Rhino lodných elektromotorov. Malý elektromotor, ale ľahko ovládateľný a efektívny. Lodný elektromotor so svojimi 18-timi librami tlačnej sily je navrhnutý na menšie loďky, nafukovacie člny a kanoe do 500kg. Elektromotor Cobold má ako aj jeho väčší bratia (séria VX) optimálnu spotrebu energie pre dlhšie používanie na jedno nabitie akumulátora. Ponor a tuhosť riadenia lodného elektromotora Cobold je plynule nastaviteľná. Dĺžka hriadele motora 0,60m. Má dve rýchlosti vpred a vzad. Ťažná sila elektromotora: rýchlosť. stupeň č.: 1 – 8lbs; rýchlostný stupeň č. 2 – 18lbs. Motor sa dá ľahko vyklopiť ručne a tiež sa voľní/vyklopí v prípade nárazu na prekážku alebo plytčinu. Vhodný je ako rybársky elektromotor, na trolling, rekreáciu, dovolenku, oddych. Fantom nafukovacie člny od Albastar Špeciálne nafukovacie člny s nafukovacím kýlom, pevnými lavičkami a pevnou podlahou - nafukovacie člny z vysokokvalitných zosilnených materiálov pre najnáročnejšie podmienky vyznačujúce sa stabilitou, jednoduchosťou a dlhou životnosťou vhodné na rybolov, vodnú turistiku, rekreáciu a k pracovnému využitiu. Táto modelová rada nafukovacích člnov bola špeciálne navrhnutá pre rybárov, rekreantov a k záchranárskym prácam. Nafukovacie člny Fantom sú určené do ťažkých situácii a extrémnych podmienok. Podlaha člna je z bezúdržbového materiálu - hliník, takže nie je problém ak v nafukovacom člne je dlhodobo voda napríklad za daždivého počasia. Povrchová úprava je v protišmykovom prevedení. Konštrukcia nafukovacieho člna je navrhnutá tak aby v každej situácii čln poskytoval extrémnu stabilitu, bezpečnosť, a veľký voľný priestor na plavidle. Veľká voľná plocha v člne, odnímateľné lavičky v člne zabezpečujú dostatok priestoru pre posádku, výstroj a voľný pohyb pri zdolávaní aj kapitálnych rýb. Veľkou prednosťou týchto člnov sú odnímateľné lavičky, takže v člne nie je problém rozložiť aj lehátko, stoličku, ... Pre rybárov, na krátke a tiché premiestňovanie je veľmi vhodné použitie ťažného elektromotora. Odporúčané a dlhodobo overené sú elektromotory Rhino VX.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  699,00 € 
 
Nafukovací čln ZICO CL230 - ČLNY

Nafukovací čln ZICO CL230


Pevné zadné čelo, laminovaná podlaha, veslá, pumpa. Řada člunů CL byla vyvinuta pro rybáře specialisty v oblíbeném CAMO desénu, ale potěši další příznivce, kteří požadují pohodlnou přepravu osob nebo zakrmování lovného místa. Čluny jsou vyrobeny z vrstveného PVC s textilní výplní se zvýšenou odolností vůči oděru nebo mechanickému poškození. Dodává se v základní výbavě s nožní pumpou, Al vesly, lavičkou. Vše je pro přepravu umístěno v přenosné tašce. Čluny disponují speciálnímy ventily pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí (zpětný chod pumpy). Tři komory zaručují bezpečnost při případném poškození pláště člunu. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňují při správném rozložení osob a náležité síle motoru dostat člun do kluzu. Postranní bezúpečnostní páska, úchyty na nošení, materiál na opravu, obvodové lano, úchyty vesel pro transport, lamino podlaha. Parametry člunu CL 230 váha setu:45kg vnější rozměry:230 x 148cm vnitřní rozměry: 145 x 65cm max.síla benzin. motoru: 5HP max.počet osob: 2 max.zátěž: 250kg transportní rozměry: 111 x 61 x 35cm barva:CAMO Line serie
 
Detail
Kúpi
 Cena:  689,00 € 
 
Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 250 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 250


Rozmery: dĺžka 250cm, šírka 120cm, priemer plavákov 33cm, počet vzduchových komôr 2, hmotnosť zbaleného člna 22kg, max.nosnosť 350kg, počet osôb:2, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - BONUS 200,-€ z ďalšej fotografie ku každému člnu si môžete vybra z praktických darčekov v hodnote 200,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  779,00 € 
779,00 € 
Nafukovací čln ZICO BLU LINE 290 - ČLNY

Nafukovací čln ZICO BLU LINE 290


Řada člunů BL určitě potěší svou kvalitou nejen každého rybáře, ale i další příznivce, kteří požadují pohodlnou přepravu osob nebo třeba pro rodinnou dovolenou. Čluny jsou vyrobeny z vrstveného PVC s textilní výplní se zvýšenou odolností vůči oděru nebo mechanickému poškození. Dodává se v základní výbavě s nožní pumpou, Al vesly, lavičkou. Vše je pro přepravu umístěno v přenosné tašce. Čluny disponují speciálnímy ventily pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí (zpětný chod pumpy). Tři komory zaručují bezpečnost při případném poškození pláště člunu. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňují při správném rozložení osob a náležité síle motoru dostat člun do kluzu. Postranní bezúpečnostní páska, úchyty na nošení, materiál na opravu, obvodové lano, úchyty vesel pro transport a hliníková podlaha s protiskluzovou úpravou jsou u tohoto člunu standardem. Parametry člunu BL 290 váha setu:52kg vnější rozměry:290 x 152cm vnitřní rozměry: 185 x 70cm max.síla benzin. motoru: 10HP max.počet osob: 4 max.zátěž: 510kg transportní rozměry: 111 x 61 x 35cm barva: šedá s modrým lemem Blue Line serie
Detail
Kúpi
 Cena:  899,00 € 
 
Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 300 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 300


Rozmery: dĺžka 300cm, šírka 152cm, priemer plavákov 42cm, počet vzduchových komôr 3+1 kýl, hmotnosť zbaleného člna 45kg, max.nosnosť 440kg, počet osôb:4, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - ZDARMA 2-lúčový sonar FISH EASY 245 DS v hodnote 219,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  970,00 € 
970,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 270 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 270


Rozmery: dĺžka 270cm, šírka 120cm, priemer plavákov 33cm, počet vzduchových komôr:3, hmotnosť zbaleného člna 24kg, max.nosnosť 400kg, počet osôb:2, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - BONUS 200,-€ z ďalšej fotografie ku každému člnu si môžete vybra z praktických darčekov v hodnote 200,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  839,00 € 
839,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 290 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 290


Rozmery: dĺžka 290cm, šírka 150cm, priemer plavákov 41cm, počet vzduchových komôr 3, hmotnosť zbaleného člna 30kg, max.nosnosť 450kg, počet osôb:3, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - BONUS 200,-€ z ďalšej fotografie ku každému člnu si môžete vybra z praktických darčekov v hodnote 200,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  949,00 € 
949,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 310 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Shelf 310


Rozmery: dĺžka 310cm, šírka 150cm, priemer plavákov 41cm, počet vzduchových komôr 3, hmotnosť zbaleného člna 35kg, max.nosnosť 500kg, počet osôb:4, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - BONUS 200,-€ z ďalšej fotografie ku každému člnu si môžete vybra z praktických darčekov v hodnote 200,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  1 079,00 € 
1 079,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 270 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 270


Rozmery: dĺžka 270 cm, šírka 152 cm, priemer plavákov 42 cm, počet vzduchových komôr 3+1 kýl, hmotnosť zbaleného člna 42 kg, max. nosnosť 400 kg, počet osôb: 3, počet lavičiek: 1, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR. Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - ZDARMA 2-lúčový sonar FISH EASY 245 DS v hodnote 219,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  870,00 € 
870,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 330 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 330


Rozmery: dĺžka 330cm, šírka 152cm, priemer plavákov 42cm, počet vzduchových komôr 3+1 kýl, hmotnosť zbaleného člna 48kg, max.nosnosť 590kg, počet osôb:5, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR.Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - ZDARMA 2-lúčový sonar FISH EASY 245 DS v hodnote 219,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  1 100,00 € 
1 100,00 € 
Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 380 - ČLNY

Nafukovací čln ALBASTAR Phantom 380


Rozmery: dĺžka 380cm, šírka 170cm, priemer plavákov 45cm, počet vzduchových komôr 3+1 kýl, hmotnosť zbaleného člna 62kg, max.nosnosť 727kg, počet osôb:6, počet lavičiek:2, farba zelená alebo šedá, + zdarma sonar v cene 175 EUR. V sérii Phantom velkosť ešte 430, 470 .Poštovné zdarma dodám UPS.
 AKCIA - ZDARMA 2-lúčový sonar FISH EASY 245 DS v hodnote 219,-€
Detail
Kúpi
 Cena:  1 370,00 € 
1 370,00 € 

STRANA [  1  ...   1    ]