Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Akciové sety

STRANA [  1  ...   1    ]
Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II - Akciové sety

Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II


4A-RB ložiská, prevod zrýchlený 5:1, prevod pomalý 2:1, páková brzda, vmestí sa 350m 0,50, VIAC INFO kliknite na obrázok č.2.
 AKCIA - Posledné dva na kusy sklade
Detail
Kúpi
 Cena:  245,00 € 
416,00 € 
Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1 - Akciové sety

Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1


PROLOGIC Polyphonic WUSB sada bezdrôtových signalizátorov záberu, je jednou z revolučných novinek na trhu rybárskych potrieb. Prístroje tejto sady jsou minimalistické s veľmi praktickým dizajnom. Rybárske signalizátory WUSB jsou vodeodolné. Praktickou novinkou je akrylové signalizačné koliesko, namiesto bežne používaných diód. Reproduktor s vysokým výkonem môžete stlmiť až na 0. Všechky funkce sú ovládané jedným tlačítkom, na čo si každý rýchlo zvykne. Prijímač je vybavený nejmodernejšou elektronikou a funkciami, ako sú napríklad polyfónne reproduktory, digitálny rádiový prenos, USB port pro nahrávanie hudby, zvuku a MP3 súborov, ďalej je vybavený konektorem pre sluchátka, LED displejom, vibráciami a dobíjacími litiovými batériami. Systém spoľahlivo prenáša signál na 433 MHz FM. Skrátka všetko v jednom – perfektné signalizátory záberu s digitálnym príposluchom. Signalizátor: - 100% vodeodolný - LED dióda - multi-farebné výmenné akrylové koliesko - multifunkčné ovládanie - signalizácia vybitých baterií, Prijímač: - polyfónny reproduktor - digitálny rádiový prenos - konektor pre sluchátka - LCD displej - vibrácie - dobíjacia lítiová batéria - dobíjací USB kábel - signál na 433 FM.
 AKCIA - skladom 1 sada
Detail
Kúpi
 Cena:  190,00 € 
320,00 € 
Signalizátory  Quantum CYBER 2 kusy výpredaj. - Akciové sety

Signalizátory Quantum CYBER 2 kusy výpredaj.


Môžete objedna aj jeden kus za 33,-€ .Quantum Signalizátor Cyber CRM. Technická specifikácia: - Napájacie napätie: 3V - Batérie: 2xLR1 / 1,5V alkalické Môžete si zapnú podsvietenia modrú,zelenú ,žltú a červenú farbu.
 AKCIA - Výpredaj posledné 4 kusy
Detail
Kúpi
 Cena:  65,00 € 
115,00 € 
Naviják Black Cat spin 780 - Akciové sety

Naviják Black Cat spin 780


7 ložísk, prevodový pomer 4,9:1, kapacita 0,43mm/340m. Navijáky sú určené na lov sumcov na prívlač. Extra pevné navijáky vhodné aj na inú ťažkú prívlač.Black Cat rybársky navijak prívlačový - sumcový, vzhľadom na rozmach lovu sumca na umelé nástrahy je tento navijak vhodný na lov na dlhé vzdialenosti, alebo na lov z člna, vynikajúco a veľmi presne sa s ním nahadzuje, má veľmi hladký a spoľahlivý chod a zároveň je veľmi silný s výbornou prednou brzdou, čo umožňuje používanie nástrah pri love sumca ťažších, ako 200g, Sumcový navijak má: - antirevezný systém, - cievka je hrubostenná, vyrobená z hliníka-Long Stroke, - predná brzda je veľká z keramicko-uhlíkových diskov s vysokým odvodom tepla - preklápač a rolnička sú veľké so systémom proti skrúcaniu vlasca - noha upínacieho ramena je predĺžená pre lepšie vyváženie prútu - rameno navijaka je vyrobené s nerozbitnej ultra ľahkej nikel-titánovej zliatiny - sumcový navijak je vybavený dvojrýchlostným oscilačným systémom pre navíjanie vlasca - rúčka je celokovová, štíhla, bez sklopnej matice, - rolnička je vybavená TiMag-bezúdržbovým systémom, - hnacie a prevodové kolesá sú špeciálne pochrómované.
 AKCIA - Posledný kus
Detail
Kúpi
 Cena:  170,00 € 
240,00 € 
Naviják SPRO Dassault XR 860 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 860


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, Prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/390m.
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
118,00 € 
Naviják SPRO Dassault XR 850 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 850


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/295m.
Detail
Kúpi
 Cena:  76,00 € 
115,00 € 
Sumcový set prút Esox Wels+naviják Okuma LB 90+silon Awa-Shima+plavák - Akciové sety

Sumcový set prút Esox Wels+naviják Okuma LB 90+silon Awa-Shima+plavák


Prút Esox WELS silný sumcový prút vyrobený z uhlíkového kompozitného materiálu, SiC očká, 2,7 m/150 - 300 g. Je ľahký a pevný, odolný proti mechanickému poškodeniu. V praxi ho počas niekoľkých sezón overili už stovky slovenských rybárov. Špecialitou jeho konštrukcie je, že sa špica zasúva do rúčkového dielu. Nechýba protišmyková trojdielna EVA rúčka s dostatočnou pákou na zdolávanie veľkých rýb, pevné SiC očká a spoľahlivý držiak navijaka. Dĺžka 2,7 m/150 - 300 g, transportna dlzka je 142 cm. Naviják Okuma LongBow LB 90 (6-ložísk) 6 ložísk , prevod 4,5 : 1, sklopná kľučka , náhradná grafitová cievka, kapacita 0,45mm/450m, 0,50mm/370m, 0,55mm/300m. Awa-Shima Rybársky Vlasec Monster Catfish 300m 0,60 mm - 40,30kg. Sumcový plavák
Detail
Kúpi
 Cena:  99,00 € 
115,00 € 
Sumcový set prút Esox Wels+multiplikátor DAM Quick PIRATE 45RLHC+silon Awa-Shima+plavák - Akciové sety

Sumcový set prút Esox Wels+multiplikátor DAM Quick PIRATE 45RLHC+silon Awa-Shima+plavák


Prút Esox WELS silný sumcový prút vyrobený z uhlíkového kompozitného materiálu, SiC očká, 2,7 m/150 - 300 g. Je ľahký a pevný, odolný proti mechanickému poškodeniu. V praxi ho počas niekoľkých sezón overili už stovky slovenských rybárov. Špecialitou jeho konštrukcie je, že sa špica zasúva do rúčkového dielu. Nechýba protišmyková trojdielna EVA rúčka s dostatočnou pákou na zdolávanie veľkých rýb, pevné SiC očká a spoľahlivý držiak navijaka. Dĺžka 2,7 m/150 - 300 g, transportna dlzka je 142 cm. Prevod 4.0:1 ,váha 601g, kapacita cievky 0,50mm 330m INSTANT ANTI-REVERSE SYSTEM – nekonečná uzávierka spätného chodu – špeciálne ihličkové ložisko zastaví rotor v momente v danom mieste bez akéhokoľvek spätného pohybu kľučky. To zaručuje okamžitý kontakt pri záseku. WORM SHAFT SYSTEM – technológia ďalekého hodu – šnekový systém zdvihu umožňuje extra dlhé vysunutie cievky, ktorým sa vyznačujú prakticky všetky špeciálne navijáky pre ďaleké hody. Tento systém zaručuje tiež úplne presné ukladanie vlasca po celej šírke cievky. To je základný predpoklad pre presné a ďaleké hody. SST - STAINLESS STEEL MAIN SHAFT – oska z ušlachtilej ocele – naša nerezová oska je koncipovaná na maximálnu záťaž. Ušlachtilá oceľ ako materiál je veľmi pevná a odolná. S-P-S SYSTEM – efektívna regulácia rýchlosti navíjania – s patentovaným systémom S.P.S môžete bleskurýchle prednastaviť silu prenášanú otáčaním kľučky. Krátka kľučka umožňuje rýchlejšie navíjanie volného vlasca, dlhá kľučka je určená pre zefektívnenie sily pri náročnom zdolávaní. Awa-Shima Rybársky Vlasec Monster Catfish 300m 0,60 mm - 40,30kg. Sumcový plavák
Detail
Kúpi
 Cena:  98,00 € 
114,00 € 

STRANA [  1  ...   1    ]