Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Teleskopické prúty

STRANA [  1  ...   1    ]
Prút surfový ESOX Raptor Spider 4m - Teleskopické prúty

Prút surfový ESOX Raptor Spider 4m


Teleskopický kaprový prút, dĺžka 4m, záťaž 3,5lbs.Kaprárske teleskopické špeciály vyrobené úplne novou technológiou s označením Spider. Použitý je kvalitný karbónový materiál IM10, spevnený na špeciálnom stroji, ktorého hlava obsahuje 24 veľmi silných vlákien. Týmito vláknami sú prúty pod ostrým uhlom veľmi husto opletené. V konečnom dôsledku znamená táto zmena kvalitnejšie, pevnejšie a pružnejšie prúty a to všetko za stále skvelé ceny.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  68,00 € 
 
Prút surfový ESOX Raptor Spider 3,6m - Teleskopické prúty

Prút surfový ESOX Raptor Spider 3,6m


Teleskopický kaprový prút, dĺžka 3,6m, záťaž 3lbs.Kaprárske teleskopické špeciály vyrobené úplne novou technológiou s označením Spider. Použitý je kvalitný karbónový materiál IM10, spevnený na špeciálnom stroji, ktorého hlava obsahuje 24 veľmi silných vlákien. Týmito vláknami sú prúty pod ostrým uhlom veľmi husto opletené. V konečnom dôsledku znamená táto zmena kvalitnejšie, pevnejšie a pružnejšie prúty a to všetko za stále skvelé ceny.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  59,00 € 
 
Rybársky prút ESOX SPIRIT 3,6m/3lbs - Teleskopické prúty

Rybársky prút ESOX SPIRIT 3,6m/3lbs


Tieto teleskopické prúty nadväzujú na veľmi úspešné série kaprárskych teleskopických prútov Esox Raptor Spider a Esox Winner. Tieto sú veľmi obľúbené a vyznačujú sa mimoriadne výhodným pomerom vlastností a ceny. Prúty Spirit ku všetkým týmto pozitívam pridávajú aj veľmi vydarený moderný dizajn, ktorému použité korkové doplnky dávajú náznak luxusu a pri svojej cene sa stali súčasťou výbavy mnohých kaprárov. Vyrobené sú z vysokomodulovaného uhlíka, sú ľahké a štíhle. Osadené sú novým typom anatomicky tvarovaného držiaka navijaka a majú delenú rúčku, ktorá je vyrobená z kvalitného prírodného korku. SiC očká umožňujú používanie spletaných šnúr. Transportná dĺžka 82cm, váha 278g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
 
Rybársky prút ESOX SPIRIT 4m/2,75lbs - Teleskopické prúty

Rybársky prút ESOX SPIRIT 4m/2,75lbs


Tieto teleskopické prúty nadväzujú na veľmi úspešné série kaprárskych teleskopických prútov Esox Raptor Spider a Esox Winner. Tieto sú veľmi obľúbené a vyznačujú sa mimoriadne výhodným pomerom vlastností a ceny. Prúty Spirit ku všetkým týmto pozitívam pridávajú aj veľmi vydarený moderný dizajn, ktorému použité korkové doplnky dávajú náznak luxusu a pri svojej cene sa stali súčasťou výbavy mnohých kaprárov. Vyrobené sú z vysokomodulovaného uhlíka, sú ľahké a štíhle. Osadené sú novým typom anatomicky tvarovaného držiaka navijaka a majú delenú rúčku, ktorá je vyrobená z kvalitného prírodného korku. SiC očká umožňujú používanie spletaných šnúr. Transportná dĺžka 86cm, váha 306g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  78,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]