Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Skinner

STRANA [  1  ...   1    ]
Salmo Skinner SK15F RGS - Skinner

Salmo Skinner SK15F RGS


Farba Real Grey Shiner, plávajúci, dĺžka 15cm, váha 52g, pracovná hĺbka 1-2m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  10,20 € 
 
Salmo Skinner SK12F RR - Skinner

Salmo Skinner SK12F RR


Farba Real Grey Shiner, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 19g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,75 € 
 
Salmo Skinner SK12F SNO - Skinner

Salmo Skinner SK12F SNO


Farba Night Oran, plávajúci, dĺžka 12cm, váha 19g, pracovná hĺbka 0,5-1m. Woblery SALMO Skinner patria medzi najmladšie prírastky do bohatej rodiny woblerov SALMO no napriek tomu sa stávajú skutočnou legendou. Originálny tvar, ktorý je nezvyčajne úzky a neuveriteľne silné vibrácie ho zaraďuje medzi najúčinnejšie nástrahy. Je ideálny na väčšie vodné plochy, pretože aj vďaka svojej hmotnosti je možné dosahovať neuveriteľne dlhé hody, pričom neklesá hlboko. Vynikajúce výsledky dosiahli naši zákazníci predovšetkým na Dunaji, kde lovili nad zaplavenými zátarasami resp. nad skalnými barierami. Dokázal vyprovokovať k záberu trofejné ryby predovšetkým zubáče, bolene ale aj sumce.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  7,75 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]