Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Rybárske prúty prívlačové

STRANA [  1  ...   1    ]
Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 H - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 H


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 20-50g. Zavedením Shadow Diafl ash a dalších dôvtipných, ale významných vylepšení, zcela iste vynesie přívlačové prúty Speedmaster na iste vyššiu úroveň. Radu Speedmaster , které zdobia očka Ti-Lite Hardlite, rukoveť Power Cork a sedlo navijáku Fuji IPs. Dvojdielný blank každého z modelov je vyroben z kombinácie karbonu XT100 a Biofi bre. Každého aktívneho rybára na cestách určitě potěší Ďalšia zajímavosť – ochrana očiek na prúte. Sme presvedčení, že riešenie uvítá mnoho stávajúcich užívateľov prútov rady Speedmaster.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  142,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 MH - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 MH


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 15-40g. Zavedením Shadow Diafl ash a dalších dôvtipných, ale významných vylepšení, zcela iste vynesie přívlačové prúty Speedmaster na iste vyššiu úroveň. Radu Speedmaster , které zdobia očka Ti-Lite Hardlite, rukoveť Power Cork a sedlo navijáku Fuji IPs. Dvojdielný blank každého z modelov je vyrobení z kombinácie karbónu XT100 a Biofi bre. Každého aktívneho rybára na cestách určite poteší Ďalšia zaujímavosť – ochrana očiek na prúte. Sme presvedčení, že riešenie uvíta mnoho stávajúcich užívateľov prútov rady Speedmaster.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  165,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 M - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano SpeedMaster SSMAX 27 M


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 10-30g. Zavedením Shadow Diafl ash a dalších dôvtipných, ale významných vylepšení, zcela iste vynesie přívlačové prúty Speedmaster na iste vyššiu úroveň. Radu Speedmaster , které zdobia očka Ti-Lite Hardlite, rukoveť Power Cork a sedlo navijáku Fuji IPs. Dvojdielný blank každého z modelov je vyrobení z kombinácie karbónu XT100 a Biofi bre. Každého aktívneho rybára na cestách určite poteší Ďalšia zaujímavosť – ochrana očiek na prúte. Sme presvedčení, že riešenie uvíta mnoho stávajúcich užívateľov prútov rady Speedmaster.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  137,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 30 XH - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 30 XH


Dvojdielna udica, dĺžka 3m, záťaž 50-100g. Z hľadiska celkového pokrytia rôznych druhov rybolovu nemá tato rada modelov konkurenciu. Blanky sú postavené z kombinácie karbónu XT60 a Biofi bre, vybavené očkami Shimano SiC SS. Prút je možné vybaviť vyvažovacím závažím. Sedlo navijáka Vibra Spot s jedinečnou nekrytou čásťou vás oprávnene presvedčí o citlivosti prútu. Vyskúšajte ho, než opustíte obchod s rybárskym vybavením.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  112,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 H - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 H


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 20-50g. Z hľadiska celkového pokrytia rôznych druhov rybolovu nemá tato rada modelov konkurenciu. Blanky sú postavené z kombinácie karbónu XT60 a Biofi bre, vybavené očkami Shimano SiC SS. Prút je možné vybaviť vyvažovacím závažím. Sedlo navijáka Vibra Spot s jedinečnou nekrytou čásťou vás oprávnene presvedčí o citlivosti prútu. Vyskúšajte ho, než opustíte obchod s rybárskym vybavením.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  102,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 MH - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 MH


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 14-40g. Z hľadiska celkového pokrytia rôznych druhov rybolovu nemá tato rada modelov konkurenciu. Blanky sú postavené z kombinácie karbónu XT60 a Biofi bre, vybavené očkami Shimano SiC SS. Prút je možné vybaviť vyvažovacím závažím. Sedlo navijáka Vibra Spot s jedinečnou nekrytou čásťou vás oprávnene presvedčí o citlivosti prútu. Vyskúšajte ho, než opustíte obchod s rybárskym vybavením.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  102,00 € 
 
Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 M - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Shimano BeastMaster SBMBX 27 M


Dvojdielna udica, dĺžka 2,7m, záťaž 10-30g. Z hľadiska celkového pokrytia rôznych druhov rybolovu nemá tato rada modelov konkurenciu. Blanky sú postavené z kombinácie karbónu XT60 a Biofi bre, vybavené očkami Shimano SiC SS. Prút je možné vybaviť vyvažovacím závažím. Sedlo navijáka Vibra Spot s jedinečnou nekrytou čásťou vás oprávnene presvedčí o citlivosti prútu. Vyskúšajte ho, než opustíte obchod s rybárskym vybavením.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  102,00 € 
 
Prívlačový prút SHIMANO Alivio CX Spinning 240 MH - Rybárske prúty prívlačové

Prívlačový prút SHIMANO Alivio CX Spinning 240 MH


Dvojdielny prút, vrhacia záťaž 14-40g, dĺžka 2,4m. Pruty Alivio CX Spinning řadíme do základní úrovně přívlačových prutů. Na rozsah celé řady a vlastnosti prutů jsme ale patřičně pyšní. Nový výjimečný vzhled dokonale ladí s našimi novými přívlačovými navijáky Alivio. Není divu – jsou skvělou kombinací, patřící k sobě. Představovaný nový model prutu má v blanku přídavek karbonu Geofibre, který pruty činí mnohem citlivějšími a odolnějšími v akci jako nikdy předtím. Korková rukojeť, očka Shimano Hardlite, sedlo navijáku Vibraspot a bohatý rozsah délek a akcí vytvářejí z řady Alivio CX jednu z nejlepších voleb špičkových prutů ve své cenové kategorii.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  27,00 € 
 
Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 30 2,4m/30g - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 30 2,4m/30g


Kompletní řada přívlačových prutů v tradičním vzhledu. Pokrývá všechny gramáže od SPIN 20 po SPIN 80 a obsahuje i dropshotový a 3dílný prut. S kompletním korkovým osazením rukojeti je ideální pro nostalgické rybáře. Dĺžka 2,40m, transportná dĺžka 1,27m, hmotnos 154gr, gramហ10-30gr.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  38,00 € 
 
Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 30 2,7m/30g - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 30 2,7m/30g


Kompletní řada přívlačových prutů v tradičním vzhledu. Pokrývá všechny gramáže od SPIN 20 po SPIN 80 a obsahuje i dropshotový a 3dílný prut. S kompletním korkovým osazením rukojeti je ideální pro nostalgické rybáře. Dĺžka 2,70m, transportná dĺžka 1,41m, hmotnos 179gr, gramហ10-30gr.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  45,00 € 
 
Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 40 2,7m/40g - Rybárske prúty prívlačové

Prút prívlačový Spro Golden Ridge Spin 40 2,7m/40g


Kompletní řada přívlačových prutů v tradičním vzhledu. Pokrývá všechny gramáže od SPIN 20 po SPIN 80 a obsahuje i dropshotový a 3dílný prut. S kompletním korkovým osazením rukojeti je ideální pro nostalgické rybáře. Dĺžka 2,70m, transportná dĺžka 1,41m, hmotnos 192gr, gramហ15-40gr.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  45,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]