Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Rybárske prúty ESOX

STRANA [  1  ...   1    ]
CARPERS TANKER KORKOVÁ RÚČKA - Rybárske prúty ESOX

CARPERS TANKER KORKOVÁ RÚČKA


Moderné štíhle a ľahké kaprárske prúty, s perfektnou akciou pre ďaleké hody, teraz so štýlovou klasickou rúčkou z prírodného korku najvyššej kvality, 3,6 m, akcia 3,0 lb. Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Tanker sa vyznačujú pravdepodobne najpriaznivejším pomerom užitkových vlastností, kvality materiálov a ceny. U nás sa predávajú už od roku 2012. Hlavnou prednosťou sú extrémne štíhle karbónové hrubostenné blanky s typickou anglickou akciou, vhodné hlavne na dlhé hody. Úplnou novinkou je model Tanker s dĺžkou 3,6 m a akciou 3,0 lb s celokorkovou rúčkou. Samozrejmosťou sú kvalitné originál sic očká. Dizajn je mimoriadne štýlový a korkové rúčky aj na kaprových prútov sa stávajú trendom aj u iných svetových značiek. Transportná dĺžka 185cm, váha 350g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  74,00 € 
 
CARPERS TANKER SPOD - Rybárske prúty ESOX

CARPERS TANKER SPOD


Špeciál pre nahadzovanie veľkých záťaží do maximálnych vzdialeností, neuveriteľne ľahký, štíhly a silný, SUPER CENA!, 3,6 m/4,5 lbs. Za skutočne fantastickú cenu vám ponúka neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že je skutočne veľmi štíhly a ľahký, prekvapí vás svojou silou pri nahadzovaní ťažkých koncových systémov, prípadne kŕmnych rakiet na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť. Transportná dĺžka 185cm, váha 304g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  78,00 € 
 
CARPERS TANKER 3,6m/2,75lbs - Rybárske prúty ESOX

CARPERS TANKER 3,6m/2,75lbs


Neuveriteľne ľahké, štíhle a silné kaprárske prúty s výbornou zdolávacou akciou, SUPER CENA. Za skutočne fantastickú cenu vám tieto prúty ponúkajú neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že sú skutočne veľmi štíhle a ľahké a ich akcia by sa dala nazvať ideálnou pre skvelý pôžitok pri zdolávaní rýb, prekvapia vás svojou silou pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani ich veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť. Transportná dĺžka 185cm, váha 289g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  67,00 € 
 
CARPERS TANKER 3,6m/3lbs - Rybárske prúty ESOX

CARPERS TANKER 3,6m/3lbs


Neuveriteľne ľahké, štíhle a silné kaprárske prúty s výbornou zdolávacou akciou, SUPER CENA! Za skutočne fantastickú cenu vám tieto prúty ponúkajú neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že sú skutočne veľmi štíhle a ľahké a ich akcia by sa dala nazvať ideálnou pre skvelý pôžitok pri zdolávaní rýb, prekvapia vás svojou silou pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani ich veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť.Transportná dĺžka 185cm, váha 294g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  72,00 € 
 
CARPERS STRIKER 3,6m/2,75lbs - Rybárske prúty ESOX

CARPERS STRIKER 3,6m/2,75lbs


Dvojdielne špičkové kaprárske prúty najvyššej triedy, až 50 mm veľké prvé očko, super na ďaleké nahadzovanie, najkvalitnejší karbón.Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Striker sú vyrobené z najkvalitnejšieho modulovaného karbónu. Osadené sú prvým – super veľkým, až 50 mm prvým očkom. Aj ostatné sú primerane veľké a spolu s veľmi silnou a aktívnou akciou umožňujú super ďaleké nahadzovanie. Prúty majú veľmi príjemný decentný dizajn, nechýba prvotriedny držiak navijaka. Skrátka, svetová kvalita za viac ako primeranú cenu. Transportná dĺžka 188cm, váha 395g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  96,00 € 
 
CARPERS STRIKER 3,6m/3lbs - Rybárske prúty ESOX

CARPERS STRIKER 3,6m/3lbs


Dvojdielne špičkové kaprárske prúty najvyššej triedy,až 50 mm veľké prvé očko, super na ďaleké nahadzovanie, najkvalitnejší karbón.Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Striker sú vyrobené z najkvalitnejšieho modulovaného karbónu. Osadené sú prvým – super veľkým, až 50 mm prvým očkom. Aj ostatné sú primerane veľké a spolu s veľmi silnou a aktívnou akciou umožňujú super ďaleké nahadzovanie. Prúty majú veľmi príjemný decentný dizajn, nechýba prvotriedny držiak navijaka. Skrátka, svetová kvalita za viac ako primeranú cenu. Transportná dĺžka 188cm, váha 430g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  99,00 € 
 
Prút ESOX ELITE CARP 360 - Rybárske prúty ESOX

Prút ESOX ELITE CARP 360


Špičkový kaprársky dvojdielny špeciál. Dĺžka: 360 cm/3 lbs.Kaprársky bonbónik – dvojdielny Esox Elite Carp sa vyznačuje hrubostenným blankom z karbónu IM10, ktorý je spevnený Mesh pančuchou. Prút je osadený najmodernejšími ultražahkými SiC očkami a novým typom úchytu navijaka. Má rýchlu akciu a poskytuje výbornú kontrolu pri zdolávaní úlovku.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  74,00 € 
 
Prút kaprový Esox Kaprák 360/3,25lbs - Rybárske prúty ESOX

Prút kaprový Esox Kaprák 360/3,25lbs


Mimoriadne štíhly a ľahký karbónový prút, citlivý pri zdolávaní rýb, dĺžka 3,6m, akcia 3,25 lb Trojdielne kaprárske prúty, ktoré dostali vo vývojovej dielni spoločnosti Esox názov Kaprák. Kaprák má veľmi pekný dizajn v kombinácii matno šedej farby a oranžového vyviazania očiek a doplnkov. Vďaka použitiu najkvalitnejších karbónov sú prúty mimoriadne ľahké a tak štíhle, že na trhu asi nemajú konkurenciu. Majú veľmi citlivú akciu, takže si s nimi vychutnáte zdolávanie každej ryby. Vrhacia záťaž pre 3,25 librový model - 75-145 g
 
Detail
Kúpi
 Cena:  69,00 € 
 
Prút kaprový Esox Kaprák 360/3lbs - Rybárske prúty ESOX

Prút kaprový Esox Kaprák 360/3lbs


Mimoriadne štíhly a ľahký karbónový prút, citlivý pri zdolávaní rýb, dĺžka 3,6m, akcia 3,0 lb Trojdielne kaprárske prúty, ktoré dostali vo vývojovej dielni spoločnosti Esox názov Kaprák. Kaprák má veľmi pekný dizajn v kombinácii matno šedej farby a oranžového vyviazania očiek a doplnkov. Vďaka použitiu najkvalitnejších karbónov sú prúty mimoriadne ľahké a tak štíhle, že na trhu asi nemajú konkurenciu. Majú veľmi citlivú akciu, takže si s nimi vychutnáte zdolávanie každej ryby. Vrhacia záťaž pre 3,00 librový model - 70-140 g
 
Detail
Kúpi
 Cena:  66,00 € 
 
Prút kaprový Esox Pandora 3,9m/3,5lbs - Rybárske prúty ESOX

Prút kaprový Esox Pandora 3,9m/3,5lbs


Trojddielny kaprársky prút, dĺžka 3,9m/3,5lbs vybral Esox opäť najmodernejšiu dostupnú technológiu. Blank prúta je vyrobený z kvalitného karbónu. Má povrchovú úpravu, ktorou iní výrobcovia vybavujú iba prúty najvyšších tried. Okrem toho sa nastupujúce trendy prejavili aj v prvom očku od navijaka, ktoré má priemer až 50 mm, čo znižuje brzdenie vlasca pri nahadzovaní a zvyšuje dĺžku hodov. Samozrejmosťou sú kovové spevňujúce krúžky na spojkách jednotlivých dielov a osadenie prútov prvotriednymi SiC očkami a držiakmi navijakov. Výborná voľba za veľmi prijateľnú cenu.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  82,00 € 
 
Prút surfový ESOX Raptor Spider 4m - Rybárske prúty ESOX

Prút surfový ESOX Raptor Spider 4m


Teleskopický kaprový prút, dĺžka 4m, záťaž 3,5lbs.Kaprárske teleskopické špeciály vyrobené úplne novou technológiou s označením Spider. Použitý je kvalitný karbónový materiál IM10, spevnený na špeciálnom stroji, ktorého hlava obsahuje 24 veľmi silných vlákien. Týmito vláknami sú prúty pod ostrým uhlom veľmi husto opletené. V konečnom dôsledku znamená táto zmena kvalitnejšie, pevnejšie a pružnejšie prúty a to všetko za stále skvelé ceny.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  68,00 € 
 
Prút surfový ESOX Raptor Spider 3,6m - Rybárske prúty ESOX

Prút surfový ESOX Raptor Spider 3,6m


Teleskopický kaprový prút, dĺžka 3,6m, záťaž 3lbs.Kaprárske teleskopické špeciály vyrobené úplne novou technológiou s označením Spider. Použitý je kvalitný karbónový materiál IM10, spevnený na špeciálnom stroji, ktorého hlava obsahuje 24 veľmi silných vlákien. Týmito vláknami sú prúty pod ostrým uhlom veľmi husto opletené. V konečnom dôsledku znamená táto zmena kvalitnejšie, pevnejšie a pružnejšie prúty a to všetko za stále skvelé ceny.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  59,00 € 
 
Rybársky prút ESOX SPIRIT 3,6m/3lbs - Rybárske prúty ESOX

Rybársky prút ESOX SPIRIT 3,6m/3lbs


Tieto teleskopické prúty nadväzujú na veľmi úspešné série kaprárskych teleskopických prútov Esox Raptor Spider a Esox Winner. Tieto sú veľmi obľúbené a vyznačujú sa mimoriadne výhodným pomerom vlastností a ceny. Prúty Spirit ku všetkým týmto pozitívam pridávajú aj veľmi vydarený moderný dizajn, ktorému použité korkové doplnky dávajú náznak luxusu a pri svojej cene sa stali súčasťou výbavy mnohých kaprárov. Vyrobené sú z vysokomodulovaného uhlíka, sú ľahké a štíhle. Osadené sú novým typom anatomicky tvarovaného držiaka navijaka a majú delenú rúčku, ktorá je vyrobená z kvalitného prírodného korku. SiC očká umožňujú používanie spletaných šnúr. Transportná dĺžka 82cm, váha 278g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  79,00 € 
 
Rybársky prút ESOX SPIRIT 4m/2,75lbs - Rybárske prúty ESOX

Rybársky prút ESOX SPIRIT 4m/2,75lbs


Tieto teleskopické prúty nadväzujú na veľmi úspešné série kaprárskych teleskopických prútov Esox Raptor Spider a Esox Winner. Tieto sú veľmi obľúbené a vyznačujú sa mimoriadne výhodným pomerom vlastností a ceny. Prúty Spirit ku všetkým týmto pozitívam pridávajú aj veľmi vydarený moderný dizajn, ktorému použité korkové doplnky dávajú náznak luxusu a pri svojej cene sa stali súčasťou výbavy mnohých kaprárov. Vyrobené sú z vysokomodulovaného uhlíka, sú ľahké a štíhle. Osadené sú novým typom anatomicky tvarovaného držiaka navijaka a majú delenú rúčku, ktorá je vyrobená z kvalitného prírodného korku. SiC očká umožňujú používanie spletaných šnúr. Transportná dĺžka 86cm, váha 306g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  78,00 € 
 
Prút ESOX POWER CAT 280/200-400g - Rybárske prúty ESOX

Prút ESOX POWER CAT 280/200-400g


Silný dvojdielny prút na lov na lov z brehu, hrubostenný karbónový blank, pevné SiC očká, masívny držiak navijaka, dlhá a hrubá rúčka, 280cm/200-400g.Prúty Esox Power Cat už na prvý pohžad zaujmú skutočne vydareným moderným dizajnom. Perleovo biely karbónový blank v kombinácii čiernymi očkami, vínovo červenými detailami a hrubou protišmykovou EVA rúčkou v kamuflážnom prevedení pôsobia skutočne luxusne! Parametre a technické vlastnosti za dizajnom v ničom nezaostávajú. Blank prúta je vyrobený z prvotriedneho hrubostenného karbónu. Použité sú najnovšie SiC očká s pevnými kovovými rámikmi a masívny držiak navijaka. Rúčka je dostatočne dlhá a hrubá a výborne sadne do rúk. Doslova fantastická je aj jeho akcia. Vežmi silný chrbát prúta pozvožne prechádza do citlivej špice, ktorá výborne tlmí nárazy vežkých rýb. Toto oceníte najmä pri love so spletanými šnúrami. Túto akciu oceníte aj pri love na bójku. Esox Power Cat sa dodáva v dĺžke 280 cm s akciou 200 – 400.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  83,00 € 
 
Prút sumcový Esox Taurus 3m/200-400g - Rybárske prúty ESOX

Prút sumcový Esox Taurus 3m/200-400g


Sumcový prút novej generácie.Prúty sú určené na lov sumcov a na morský rybolov. Verzia 270 cm je vhodná aj do člna. Tento sumcový prút má delenú rúčku. Prút je štihly, čo umožňuje pevné uchytenie v ruke a zároveň je neuveriteľne pevný. Pevnosť tohoto sumčiarskeho špeciálu zabezpečuje kevlarová pančucha natiahnutá po celej dĺžke prútu. Prút je osadený špecialnymi dvojstopovými SIC očkami tak, aby bolo možné používať aj multiplikátor. Napriek všetkým svojim prednostiam si tieto verzie sumcových prútov firmy Esox zachovali aj neuveriteľne nizku cenu. Hodnotenie ceny a kvality je u týchto prútov zatiaľ najlepšie z ponúkaného sortimentu.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  75,00 € 
 
Prút sumcový Esox Taurus 2,7m / 300-400 g - Rybárske prúty ESOX

Prút sumcový Esox Taurus 2,7m / 300-400 g


Sumcový prút novej generácie.Prúty sú určené na lov sumcov a na morský rybolov. Verzia 270 cm je vhodná aj do člna. Tento sumcový prút má delenú rúčku. Prút je štihly, čo umožňuje pevné uchytenie v ruke a zároveň je neuveriteľne pevný. Pevnosť tohoto sumčiarskeho špeciálu zabezpečuje kevlarová pančucha natiahnutá po celej dĺžke prútu. Prút je osadený špecialnymi dvojstopovými SIC očkami tak, aby bolo možné používať aj multiplikátor. Napriek všetkým svojim prednostiam si tieto verzie sumcových prútov firmy Esox zachovali aj neuveriteľne nizku cenu. Hodnotenie ceny a kvality je u týchto prútov zatiaľ najlepšie z ponúkaného sortimentu.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  69,00 € 
 
Prút sumcový ESOX Catfish 3 m_200-400 g - Rybárske prúty ESOX

Prút sumcový ESOX Catfish 3 m_200-400 g


Sumcový špeciál aj na najväčšie ryby. Prút má pevný karbónový blank spevnený širokým karbónovým krížovým vinutím, ktorý je osadený špeciálnymi kovovými očkami a mimoriadne pevným úchytom navijaka s kovovými obručami.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  65,00 € 
 
Prút sumcový Esox Catfish 2,7m 200-400g - Rybárske prúty ESOX

Prút sumcový Esox Catfish 2,7m 200-400g


Sumcový špeciál aj na najväčšie ryby. Prút má pevný karbónový blank spevnený širokým karbónovým krížovým vinutím, ktorý je osadený špeciálnymi kovovými očkami a mimoriadne pevným úchytom navijaka s kovovými obručami.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  65,00 € 
 
Prút sumcový ESOX Siluro Spider 3,2 m-200-400 g - Rybárske prúty ESOX

Prút sumcový ESOX Siluro Spider 3,2 m-200-400 g


Super pevný sumcový prút. Materiál a technologický postup pri výrobe blanku boli v praxi už v minulých rokoch úspešne overené na celej sérii prútov tejto značky, ktorá mala tiež označenie Spider. Vďaka tejto technológii sa dosiahlo, že prút aj napriek tomu, že je veľmi štíhly a ľahký, je zároveň aj mimoriadne pevný a silný. Má špeciálnu delenú bojovú protišmykovú EVA rúčku, spoľahlivý držiak navijaka a osadený je 2-stopkovými SiC očkami. Určenie: lov sumcov.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  79,80 € 
 
prút ESOX WELS 3m - Rybárske prúty ESOX

prút ESOX WELS 3m


Dĺžka 3m, záaž 150-300g.Silné sumcové prúty vyrobené z uhlíkového kompozitného materiálu. Sú žahké a pevné, odolné proti mechanickému poškodeniu. V praxi ich počas niekožkých sezón overili už stovky slovenských rybárov. Špecialitou ich konštrukcie je, že sa špica zasúva do rúčkového dielu. Nechýba protišmyková trojdielna EVA rúčka s dostatočnou pákou na zdolávanie vežkých rýb, pevné SiC očká a spožahlivý držiak navijaka.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  36,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]