Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Executor

STRANA [  1  ...   1    ]
Salmo Executor IEX12SR RH - Executor

Salmo Executor IEX12SR RH


Farba Red Head, plávajúci, dĺľka 12cm, váha 34g, pracovná hĺbka 1,8-3m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  9,40 € 
 
Salmo Executor IEX7SR RHP - Executor

Salmo Executor IEX7SR RHP


Farba Hot Perch, plávajúci, dĺľka 7cm, váha 8g, pracovná hĺbka 1-2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  9,16 € 
 
Salmo Executor IEX7SR RHD - Executor

Salmo Executor IEX7SR RHD


Farba Red Head Devil, plávajúci, dĺľka 7cm, váha 8g, pracovná hĺbka 1-2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  9,16 € 
 
Salmo Executor IEX7SDR RH - Executor

Salmo Executor IEX7SDR RH


Farba Red Head, plávajúci, dĺľka 5cm, váha 6g, pracovná hĺbka 1,5-3m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  5,80 € 
 
Salmo Executor IEX5SR G - Executor

Salmo Executor IEX5SR G


Farba Gold, plávajúci, dĺľka 5cm, váha 5g, pracovná hĺbka 0,6-1,2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  6,20 € 
 
Salmo Executor IEX5SR MG - Executor

Salmo Executor IEX5SR MG


Plávajúci, dĺľka 5cm, váha 5g, pracovná hĺbka 0,6-1,2m. Tento vobler je tak trochu tajnou zbraňou Salma. Kvôli dokonalému tvaru vobleru a pohybu ale aj novému realistickým znázorneniam odtieňov RD a RBT ho výrobca nazval vrahom.
 
Detail
Kúpiť
 Cena:  6,20 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]