Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Dvojdielne prúty

STRANA [  1  ...   1    ]
CARPERS TANKER KORKOVÁ RÚČKA - Dvojdielne prúty

CARPERS TANKER KORKOVÁ RÚČKA


Moderné štíhle a ľahké kaprárske prúty, s perfektnou akciou pre ďaleké hody, teraz so štýlovou klasickou rúčkou z prírodného korku najvyššej kvality, 3,6 m, akcia 3,0 lb. Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Tanker sa vyznačujú pravdepodobne najpriaznivejším pomerom užitkových vlastností, kvality materiálov a ceny. U nás sa predávajú už od roku 2012. Hlavnou prednosťou sú extrémne štíhle karbónové hrubostenné blanky s typickou anglickou akciou, vhodné hlavne na dlhé hody. Úplnou novinkou je model Tanker s dĺžkou 3,6 m a akciou 3,0 lb s celokorkovou rúčkou. Samozrejmosťou sú kvalitné originál sic očká. Dizajn je mimoriadne štýlový a korkové rúčky aj na kaprových prútov sa stávajú trendom aj u iných svetových značiek. Transportná dĺžka 185cm, váha 350g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  74,00 € 
 
CARPERS TANKER SPOD - Dvojdielne prúty

CARPERS TANKER SPOD


Špeciál pre nahadzovanie veľkých záťaží do maximálnych vzdialeností, neuveriteľne ľahký, štíhly a silný, SUPER CENA!, 3,6 m/4,5 lbs. Za skutočne fantastickú cenu vám ponúka neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že je skutočne veľmi štíhly a ľahký, prekvapí vás svojou silou pri nahadzovaní ťažkých koncových systémov, prípadne kŕmnych rakiet na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť. Transportná dĺžka 185cm, váha 304g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  78,00 € 
 
CARPERS TANKER 3,6m/2,75lbs - Dvojdielne prúty

CARPERS TANKER 3,6m/2,75lbs


Neuveriteľne ľahké, štíhle a silné kaprárske prúty s výbornou zdolávacou akciou, SUPER CENA. Za skutočne fantastickú cenu vám tieto prúty ponúkajú neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že sú skutočne veľmi štíhle a ľahké a ich akcia by sa dala nazvať ideálnou pre skvelý pôžitok pri zdolávaní rýb, prekvapia vás svojou silou pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani ich veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť. Transportná dĺžka 185cm, váha 289g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  67,00 € 
 
CARPERS TANKER 3,6m/3lbs - Dvojdielne prúty

CARPERS TANKER 3,6m/3lbs


Neuveriteľne ľahké, štíhle a silné kaprárske prúty s výbornou zdolávacou akciou, SUPER CENA! Za skutočne fantastickú cenu vám tieto prúty ponúkajú neuveriteľný výkon. Aj napriek tomu, že sú skutočne veľmi štíhle a ľahké a ich akcia by sa dala nazvať ideálnou pre skvelý pôžitok pri zdolávaní rýb, prekvapia vás svojou silou pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti. Za kvalitou blanku nezaostáva ani ich veľmi jednoduchý a účelný dizajn. Žiadne zbytočné okrasy, všetko je funkčné a presne tak, ako má byť.Transportná dĺžka 185cm, váha 294g.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  72,00 € 
 
CARPERS STRIKER 3,6m/2,75lbs - Dvojdielne prúty

CARPERS STRIKER 3,6m/2,75lbs


Dvojdielne špičkové kaprárske prúty najvyššej triedy, až 50 mm veľké prvé očko, super na ďaleké nahadzovanie, najkvalitnejší karbón.Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Striker sú vyrobené z najkvalitnejšieho modulovaného karbónu. Osadené sú prvým – super veľkým, až 50 mm prvým očkom. Aj ostatné sú primerane veľké a spolu s veľmi silnou a aktívnou akciou umožňujú super ďaleké nahadzovanie. Prúty majú veľmi príjemný decentný dizajn, nechýba prvotriedny držiak navijaka. Skrátka, svetová kvalita za viac ako primeranú cenu. Transportná dĺžka 188cm, váha 395g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  96,00 € 
 
CARPERS STRIKER 3,6m/3lbs - Dvojdielne prúty

CARPERS STRIKER 3,6m/3lbs


Dvojdielne špičkové kaprárske prúty najvyššej triedy,až 50 mm veľké prvé očko, super na ďaleké nahadzovanie, najkvalitnejší karbón.Dvojdielne kaprárske prúty Carpers Striker sú vyrobené z najkvalitnejšieho modulovaného karbónu. Osadené sú prvým – super veľkým, až 50 mm prvým očkom. Aj ostatné sú primerane veľké a spolu s veľmi silnou a aktívnou akciou umožňujú super ďaleké nahadzovanie. Prúty majú veľmi príjemný decentný dizajn, nechýba prvotriedny držiak navijaka. Skrátka, svetová kvalita za viac ako primeranú cenu. Transportná dĺžka 188cm, váha 430g.
 NOVINKA  NÁŠ TIP 
Detail
Kúpi
 Cena:  99,00 € 
 
Prút ESOX ELITE CARP 360 - Dvojdielne prúty

Prút ESOX ELITE CARP 360


Špičkový kaprársky dvojdielny špeciál. Dĺžka: 360 cm/3 lbs.Kaprársky bonbónik – dvojdielny Esox Elite Carp sa vyznačuje hrubostenným blankom z karbónu IM10, ktorý je spevnený Mesh pančuchou. Prút je osadený najmodernejšími ultražahkými SiC očkami a novým typom úchytu navijaka. Má rýchlu akciu a poskytuje výbornú kontrolu pri zdolávaní úlovku.
 
Detail
Kúpi
 Cena:  74,00 € 
 

STRANA [  1  ...   1    ]