Rybárske potreby
header-right
0,00 € [ 0 položiek ]
MENA:  CZK
akcie novinky naše tipy

Akciové sety

STRANA [  1  ...   1    ]
Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II - Akciové sety

Multiplikátor SHIMANO TYRNOS 30 II


4A-RB loľiská, prevod zrýchlený 5:1, prevod pomalý 2:1, páková brzda, vmestí sa 350m 0,50, VIAC INFO kliknite na obrázok č.2.
 AKCIA - Posledné dva na kusy sklade
Detail
Kúpiť
 Cena:  245,00 € 
416,00 € 
Set - Elektromotor Rhino  VX-34 + akumulátor 70Ah/12V - Akciové sety

Set - Elektromotor Rhino VX-34 + akumulátor 70Ah/12V


K okamžitému odberu jeden set. Akciový set lodný elektromotor a zvýhodnená cena trakčného bezdrôtového geloveho akumulátora. Elektromotor Rhino teleskopická rukoväť, 5 rýchlostí dopredu, 2 dozadu loď do 1100kg. Displej stavu akumulátora. Ušetríte 110,-€.
 NÁŠ TIP 
Detail
Kúpiť
 Cena:  450,00 € 
 
Limitovaná edícia - Prívlačový Black Pearl + navijak - Akciové sety

Limitovaná edícia - Prívlačový Black Pearl + navijak


Jedinečný set SPORTEX s prideleným jedinečným sériovým číslom na presnú identifikáciu prútu a navijaku v tej najvyššej kvalite dodávané v exkluzívnom balení. SPORTEX dvojdielny BLACK PEARL prút 2,4m / 40g Rýchlejšie, ľahšie, agresívnejšie prívlačové prúty! UPOZORNENIE: extrémne návykové! Nezameniteľná priama akcia a rýchlosť týchto prútov na privlač bola vylepšená a preto sú tieto udice ešte ľahšie. Prúty Black Pearl sú vybavené ergonomicky tvarovateľnou rukoväťou pre väčšiu kontrolu nástrahy. Nielen kvalitný a výrazný vzhľad prútov, ale aj agresívny charakter a vlastnosti z nich robia pravú čiernu perlu medzi udicami na prívlač. SPORTEX naviják SPORTEX navijak najvyššej kvality s hliníkovým telom a extra silným rotorom z uhlíka. Nízka hmotnosť a až 8 nerezových ložísk z tohto navijaka robí nezničiteľného pomocníka na každodennú rybačku. Vlastnosti: - Jemná predná brzda - extrémne ľahký a pevný rotor - hliníková cievka pre ďaleké hody - plochá CNC rukoväť - precízne ukladanie navijaku - navijak vhodný pre silony a spletané šnúry - veľkosť 0,20mm / 240m; 0,25mm / 200; 0,30mm / 140m - Prevod 6,0:1 SPORTEX šnúra - Extrémne pevná prívlačová pletaná šnúra - 220m / 250yds - 0,16mm pevnosť 12kg / 25lb - plná cievka navijaku ZÁRUKA NA BLANK 10 ROKOV - platí po zaregistrovaní!
Detail
Kúpiť
 Cena:  189,00 € 
218,00 € 
Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1 - Akciové sety

Sada signalizátorov s príposluchom PROLOGIC Polyphonic WUSB VTSW 3+1


PROLOGIC Polyphonic WUSB sada bezdrôtových signalizátorov záberu, je jednou z revolučných novinek na trhu rybárskych potrieb. Prístroje tejto sady jsou minimalistické s veµmi praktickým dizajnom. Rybárske signalizátory WUSB jsou vodeodolné. Praktickou novinkou je akrylové signalizačné koliesko, namiesto beľne pouľívaných diód. Reproduktor s vysokým výkonem môľete stlmi» aľ na 0. Vąechky funkce sú ovládané jedným tlačítkom, na čo si kaľdý rýchlo zvykne. Prijímač je vybavený nejmodernejąou elektronikou a funkciami, ako sú napríklad polyfónne reproduktory, digitálny rádiový prenos, USB port pro nahrávanie hudby, zvuku a MP3 súborov, ďalej je vybavený konektorem pre sluchátka, LED displejom, vibráciami a dobíjacími litiovými batériami. Systém spoµahlivo prenáąa signál na 433 MHz FM. Skrátka vąetko v jednom – perfektné signalizátory záberu s digitálnym príposluchom. Signalizátor: - 100% vodeodolný - LED dióda - multi-farebné výmenné akrylové koliesko - multifunkčné ovládanie - signalizácia vybitých baterií, Prijímač: - polyfónny reproduktor - digitálny rádiový prenos - konektor pre sluchátka - LCD displej - vibrácie - dobíjacia lítiová batéria - dobíjací USB kábel - signál na 433 FM.
 AKCIA - skladom 1 sada
Detail
Kúpiť
 Cena:  230,00 € 
320,00 € 
Signalizátory  Quantum CYBER 2 kusy výpredaj. - Akciové sety

Signalizátory Quantum CYBER 2 kusy výpredaj.


Môžete objednať aj jeden kus za 33,-€ .Quantum Signalizátor Cyber CRM. Technická specifikácia: - Napájacie napätie: 3V - Batérie: 2xLR1 / 1,5V alkalické Môžete si zapnúť podsvietenia modrú,zelenú ,žltú a červenú farbu.
 AKCIA - Výpredaj posledné 4 kusy
Detail
Kúpiť
 Cena:  65,00 € 
115,00 € 
Naviják Black Cat spin 780 - Akciové sety

Naviják Black Cat spin 780


7 loľísk, prevodový pomer 4,9:1, kapacita 0,43mm/340m. Navijáky sú určené na lov sumcov na prívlač. Extra pevné navijáky vhodné aj na inú »aľkú prívlač.Black Cat rybársky navijak prívlačový - sumcový, vzhµadom na rozmach lovu sumca na umelé nástrahy je tento navijak vhodný na lov na dlhé vzdialenosti, alebo na lov z člna, vynikajúco a veµmi presne sa s ním nahadzuje, má veµmi hladký a spoµahlivý chod a zároveň je veµmi silný s výbornou prednou brzdou, čo umoľňuje pouľívanie nástrah pri love sumca »aľąích, ako 200g, Sumcový navijak má: - antirevezný systém, - cievka je hrubostenná, vyrobená z hliníka-Long Stroke, - predná brzda je veµká z keramicko-uhlíkových diskov s vysokým odvodom tepla - preklápač a rolnička sú veµké so systémom proti skrúcaniu vlasca - noha upínacieho ramena je predĺľená pre lepąie vyváľenie prútu - rameno navijaka je vyrobené s nerozbitnej ultra µahkej nikel-titánovej zliatiny - sumcový navijak je vybavený dvojrýchlostným oscilačným systémom pre navíjanie vlasca - rúčka je celokovová, ątíhla, bez sklopnej matice, - rolnička je vybavená TiMag-bezúdrľbovým systémom, - hnacie a prevodové kolesá sú ąpeciálne pochrómované.
 AKCIA - Posledný kus
Detail
Kúpiť
 Cena:  170,00 € 
240,00 € 
Naviják SPRO Dassault XR 860 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 860


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, Prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/390m.
Detail
Kúpiť
 Cena:  79,00 € 
118,00 € 
Naviják SPRO Dassault XR 850 - Akciové sety

Naviják SPRO Dassault XR 850


Naviják Dassault je svou vlastní ligou, agresivní vzhled se odráží i ve vlastnostech. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro plynulou a rychlou rotaci. Mechanismus byl ošetřen proti mořské vodě. • 7 nerezových kuličkových + 1 válečkové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • BBR body balanced rotor • Alu rámy s třídílným tělem z carbonu • Odolný proti mořské vodě • Super jemný S-Curve systém zdvihu cívky • Super lehký chod díky modernímu alu mechanismu z leteckého průmyslu • Pevná ocelová hlavní hřídel • Lehká šroubovací alu klička • Jemně nastavitelná brzda. 8 Ložísk, prevod 5,6:1, kapacita 0,35mm/295m.
Detail
Kúpiť
 Cena:  76,00 € 
115,00 € 
Sumcový set prút Esox Wels+naviják Okuma LB 90+silon Awa-Shima+plavák - Akciové sety

Sumcový set prút Esox Wels+naviják Okuma LB 90+silon Awa-Shima+plavák


Prút Esox WELS silný sumcový prút vyrobený z uhlíkového kompozitného materiálu, SiC očká, 2,7 m/150 - 300 g. Je µahký a pevný, odolný proti mechanickému poąkodeniu. V praxi ho počas niekoµkých sezón overili uľ stovky slovenských rybárov. ©pecialitou jeho konątrukcie je, ľe sa ąpica zasúva do rúčkového dielu. Nechýba protiąmyková trojdielna EVA rúčka s dostatočnou pákou na zdolávanie veµkých rýb, pevné SiC očká a spoµahlivý drľiak navijaka. Dĺľka 2,7 m/150 - 300 g, transportna dlzka je 142 cm. Naviják Okuma LongBow LB 90 (6-loľísk) 6 loľísk , prevod 4,5 : 1, sklopná kµučka , náhradná grafitová cievka, kapacita 0,45mm/450m, 0,50mm/370m, 0,55mm/300m. Awa-Shima Rybársky Vlasec Monster Catfish 300m 0,60 mm - 40,30kg. Sumcový plavák
Detail
Kúpiť
 Cena:  99,00 € 
115,00 € 
Sumcový set prút Esox Wels+multiplikátor DAM Quick PIRATE 45RLHC+silon Awa-Shima+plavák - Akciové sety

Sumcový set prút Esox Wels+multiplikátor DAM Quick PIRATE 45RLHC+silon Awa-Shima+plavák


Prút Esox WELS silný sumcový prút vyrobený z uhlíkového kompozitného materiálu, SiC očká, 2,7 m/150 - 300 g. Je µahký a pevný, odolný proti mechanickému poąkodeniu. V praxi ho počas niekoµkých sezón overili uľ stovky slovenských rybárov. ©pecialitou jeho konątrukcie je, ľe sa ąpica zasúva do rúčkového dielu. Nechýba protiąmyková trojdielna EVA rúčka s dostatočnou pákou na zdolávanie veµkých rýb, pevné SiC očká a spoµahlivý drľiak navijaka. Dĺľka 2,7 m/150 - 300 g, transportna dlzka je 142 cm. Prevod 4.0:1 ,váha 601g, kapacita cievky 0,50mm 330m INSTANT ANTI-REVERSE SYSTEM – nekonečná uzávierka spätného chodu – ąpeciálne ihličkové loľisko zastaví rotor v momente v danom mieste bez akéhokoµvek spätného pohybu kµučky. To zaručuje okamľitý kontakt pri záseku. WORM SHAFT SYSTEM – technológia ďalekého hodu – ąnekový systém zdvihu umoľňuje extra dlhé vysunutie cievky, ktorým sa vyznačujú prakticky vąetky ąpeciálne navijáky pre ďaleké hody. Tento systém zaručuje tieľ úplne presné ukladanie vlasca po celej ąírke cievky. To je základný predpoklad pre presné a ďaleké hody. SST - STAINLESS STEEL MAIN SHAFT – oska z uąlachtilej ocele – naąa nerezová oska je koncipovaná na maximálnu zá»aľ. Uąlachtilá oceµ ako materiál je veµmi pevná a odolná. S-P-S SYSTEM – efektívna regulácia rýchlosti navíjania – s patentovaným systémom S.P.S môľete bleskurýchle prednastavi» silu prenáąanú otáčaním kµučky. Krátka kµučka umoľňuje rýchlejąie navíjanie volného vlasca, dlhá kµučka je určená pre zefektívnenie sily pri náročnom zdolávaní. Awa-Shima Rybársky Vlasec Monster Catfish 300m 0,60 mm - 40,30kg. Sumcový plavák
Detail
Kúpiť
 Cena:  98,00 € 
114,00 € 

STRANA [  1  ...   1    ]